Lufthansa/SWISS: Tranzyt w Singapurze do Australii i Nowej Zelandii

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
12 stycznia 2021 14:12
1 komentarz
Lufthansa i SWISS ponownie zaoferował swoim klientom więcej możliwości lotów do Australii. Od 4 stycznia br. tranzyt odbywa się przez lotnisko Changi w Singapurze, umożliwiając połączenie z Australią i Nową Zelandią.
Reklama

- Umożliwienie połączeń tranzytowych jest bardzo dobrym rozwiązaniem - zwłaszcza w celu ponownego połączenia Europy i Australii - mówi Heiko Brix, szef Lufthansa Group w Azji Południowo-Wschodniej. Obecnie loty do Australii są możliwe również przez Japonię na pokładach All Nippon Airways.

Lufthansa i SWISS wraz z Singapore Airlines oferują obecnie ponad 10 tygodniowych lotów z Frankfurtu i Zurychu do Singapuru. Stamtąd klienci Lufthansy mogą łatwo dotrzeć do głównych australijskich miastami (Sydney, Melbourne, Brisbane, Darwin i Perth) na pokładach Singapore Airlines.


- Wiemy, że tysiące Australijczyków utknęło w Europie i pragnie wrócić do domu. Ponieważ możliwości przewozowe między Europą a Australią są nadal ograniczone, Lufthansa, SWISS i Singapore Airlines są gotowe wypełnić tę lukę. Będziemy nadal pomagać w ponownym łączeniu świata - dodaje Brix.

- W sumie można powiedzieć, że linie lotnicze Lufthansa Group zawsze utrzymywały najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny dla naszych pasażerów - to podstawa naszego DNA. Zrobiliśmy już wiele, zanim koronawirus uderzył w świat, i z pewnością będziemy to robić w tych niezwykłych czasach - mówi Brix.

Reklama

Ostatnie komentarze

adam7691 2021-01-12 16:19   
adam7691 - Profil adam7691
Najważniejsze, że z pominięciem Qantas.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama