Emirates wznawia kolejne trasy do USA

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
12 stycznia 2021 13:27
Emirates ogłosiły wznowienie bezpośrednich połączeń do Seattle (od 1 lutego), Dallas i San Francisco (od 2 marca), oferując swoim klientom dogodne połączenia przez Dubaj do i z popularnych miejsc docelowych na Bliski Wschód, do Afryki i Azji.
Reklama

Dodanie tych trzech kierunków zwiększy północnoamerykańską sieć Emirates do 10 kierunków po wznowieniu połączeń do Bostonu, Chicago, Houston, Los Angeles, Nowego Jorku JFK, Toronto i Waszyngtonu.

Loty do San Francisco będą obsługiwane cztery razy w tygodniu boeingiem 777-300ER, a loty do Seattle (cztery razy w tygodniu) i Dallas (trzy razy w tygodniu) będą obsługiwane przez dwuklasowe boeingi 777-200LR, oferujące 38 rozkładanych miejsc w klasie biznes i 264 miejsc w klasie ekonomicznej.


Linie zapewniają również swoim klientom więcej opcji wyboru dzięki dodatkowym lotom do Nowego Jorku, Los Angeles i São Paulo. Od 1 lutego Emirates będą obsługiwać dwa loty dziennie na Międzynarodowy Port Lotniczy im. Johna F. Kennedy'ego (JFK) oraz codzienne loty do Los Angeles (LAX). Klienci Emirates mogą również korzystać z wygodnych połączeń do innych miast w USA dzięki umowom code-share linii z JetBlue i Alaskan Airlines.

Emirates wprowadzą też piąty lot tygodniowo do São Paulo w Ameryce Południowej (od 5 lutego), oferując klientom w Brazylii jeszcze więcej opcji podróży i większy dostęp do rozwijającej się sieci. Poza São Paulo klienci Emirates mogą cieszyć się wygodną łącznością z 24 innymi miastami w Brazylii dzięki partnerstwu typu code-share z GOL oraz umowom między liniami Azul i LATAM.

Linie Emirates bezpiecznie i stopniowo wznawiają operacje w swojej sieci i obecnie obsługują 114 kierunków na sześciu kontynentach.
Reklama
Tagi
usa emirates

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama