Wizz Air Abu Dhabi w końcu zainauguruje swoją działalność. Poleci do Grecji

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
30 grudnia 2020 13:08
Wizz Air Abu Dhabi w styczniu 2021 roku zainauguruje działalność bazy w Emiratach Arabskich i uruchomi dwie nowe trasy do Grecji.
Reklama
Linia Wizz Air Abu Dhabi poinformowała dziś, że Ateny będą jej inauguracyjnym kierunkiem. Loty z międzynarodowego lotniska w Abu Dhabi do stolicy Grecji rozpoczną się 15 stycznia 2021 roku. Przewoźnik uruchomi także loty z Abu Dhabi do Salonik, rozpoczną się one 4 lutego 2021 r.


- Czekanie na start nowej linii dobiega końca. Od 15 stycznia do Abu Zabi zawita nowy model podróży lotniczych - mówi Kees Van Schaick, dyrektor zarządzający Wizz Air Abu Dhabi. - Nasza siatka lotów z Abu Dhabi będzie się szybko rozwijać. Dzięki wsparciu rządu i naszych lokalnych partnerów biznesowych w Abu Zabi jesteśmy na to w pełni przygotowani. Mamy samoloty, mamy załogę, mamy partnerów i jesteśmy gotowi do lotu - dodał.
Początkowo linia ogłosiła siatkę połączeń obejmuje m.in. Aleksandrię, Kutaisi, Larnakę, Odessę i Erewań. Loty do tych miast rozpoczną się, gdy unormuje się tam sytuacja epidemiologiczne i państwa zostaną dodane do "zielonej listy".

Dzięki flocie złożonej z nowych airbus A321neo, linia będzie miała najniższy wpływ na środowisko wśród swoich konkurentów w regionie.

Wizz Air Abu Dhabi to spółka joint venture założona przez ADQ i Wizz Air Holdings plc.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy