Grupa LH: Do końca lutego bez opłat za zmianę rezerwacji

2 grudnia 2020 09:09
1 komentarz
Lufthansa, Austrian Airlines, Brussels Airlines oraz Eurowings przedłużają do końca lutego 2021 roku zwolnienie z opłat za zmianę rezerwacji.
Reklama
Od końca sierpnia wszystkie rezerwacje w Lufthansie, SWISS, Austrian Airlines, Brussels Airlines oraz Eurowings mogły być wielokrotnie zmieniane bez dodatkowych opłat. Początkowo taryfa biletowa przewidywała przełożenie terminu rejsu w ramach bieżącego roku. Ta oferta została obecnie przedłużona, a rezerwacje we wszystkich liniach lotniczych należących do Lufthansa Group mogą być dowolnie i nieodpłatnie zmieniane do 28 lutego 2021 r., o ile nowy termin rejsu nie przekracza tej daty. Po jej upłynięciu pasażerom nadal przysługuje jednorazowa darmowa zmiana rezerwacji.Linie lotnicze należące do Lufthansa Group umożliwiły pasażerom darmowe zmiany w rezerwacjach już wiosną tego roku. Zniesienie opłat obowiązuje na całym świecie, w ramach wszystkich taryf biletowych na rejsach krótko, średnio i długodystansowych. Dzięki temu przewoźnicy należący do Lufthansa Group w jeszcze większym stopniu odpowiadają na potrzeby pasażerów, oczekujących elastyczności podczas planowania wyjazdów. Klienci mogą być jednak zmuszeni uiścić opłatę, jeśli np. początkowo wybrana klasa podróży nie będzie dostępna po zmianie daty rejsu lub miejsca przylotu. Ewentualna różnica w cenie będzie musiała zostać uzupełniona dodatkową płatnością.

Ostatnie komentarze

lyngbyvej 2020-12-02 09:47   
lyngbyvej - Profil lyngbyvej
"Klienci mogą być jednak zmuszeni uiścić opłatę, jeśli np. początkowo wybrana klasa podróży nie będzie dostępna po zmianie daty rejsu lub miejsca przylotu"

Klienci powinni byc jednak swiadomi tego, ze klasa podrozy to nie oznacza ze "economy" rowna sie "economy". W ramach tak samo nazwwanej klasy moga byc rozne literki, ktore widac dopiero jak sie czlowiek zaglebi w rezerwacje. Nie widac ich jednak przy wyszukiwaniu lotow. A jedna wazna rzecz, o ktorej nie wspomniano to to, ze nie mozna zmienic klasy na nizsza. Z tym, ze klasa oznacza tu literke.

W rzeczywistosci oznacza to, ze czlowiek zazwyczaj i tak musi cos doplacic.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy