Emirates wraca do RPA, Zimbabwe i na Mauritius

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
25 września 2020 11:07
Emirates wraca do Johannesburga, Kapsztadu, Durbanu w RPA, Harare w Zimbabwe i na Mauritius.
Reklama

Linie Emirates ogłosiły wznowienie lotów do Johannesburga (od 1 października), Kapsztadu (od 1 października), Durbanu w RPA (od 4 października), Harare w Zimbabwe (od 1 października) i na Mauritius (od 3 października). Dodanie pięciu miast rozszerzy globalną sieć Emirates do 92 miejsc docelowych. Afrykańska siatka Emirates zostanie teraz zwiększona do 19 miast. Linia lotnicza stopniowo wznawia działalność, stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoich klientów, załogi i społeczności, które obsługuje na całym świecie.

Klienci przylatujący i wylatujący z trzech południowoafrykańskich miast mogą bezpiecznie podróżować do Dubaju i wielu innych połączeń w Europie, na Dalekim Wschodzie, na Bliskim Wschodzie, w zachodniej Azji i Australazji. Rozkład lotów do południowoafrykańskich kierunków Emirates będzie dostępny jeszcze w tym tygodniu.


Emirates będą obsługiwać dwa loty w tygodniu do Harare, połączone z obsługą Lusaki. Usługi połączą Zambię i Zimbabwe z kluczowymi miejscami docelowymi w Europie, na Dalekim Wschodzie, w obu Amerykach, Australazji i Azji Zachodniej, z jednym dogodnym przystankiem w Dubaju.

Loty z Dubaju na Mauritius będą początkowo odbywać się raz w tygodniu, w soboty, to wsparcie dla wysiłków repatriacyjnych rządu Mauritiusa, który chce sprowadzić obywateli do kraju. To także możliwość ożywienia krajowego przemysłu turystycznego, bezpieczne połączenie na popularną wyspę na Oceanie Indyjskim otworzy ruch turystyczny z Europy, Dalekiego i Bliskiego Wschodu.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama