Pierwsze historyczne loty z Izraela do Bahrajnu zostały zainaugurowane

Filip Kubicki - Profil Filip Kubicki
24 września 2020 13:27
1 komentarz
Izraelski przewoźnik Israir wykonał w środę (23.09) pierwszy komercyjny lot z Izraela do Manamy, stolicy Bahrajnu.
Reklama

Rządy obu państw podpisały umowę regulujące ich relacje międzynarodowe, która zakładała m.in. wydanie zgody na wykonywanie połączeń pomiędzy oboma krajami. Airbus A320 należący do linii Israir wyleciał z lotniska w Tel Awiwie o godzinie 7:55 czasu lokalnego. Niecałe dwie i pół godziny później o godzinie 10:17 czasu lokalnego zawitał w porcie lotniczym w Manamie w Bahrajnie. Na pokładzie samolotu znajdowała się izraelska delegacja, jednakże lądowanie maszyny nie zostało przyjte z Honorami, jak ostatnio pierwszy lot z Izraela do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.


Po raz pierwszy w historii izraelski samolot lecący do Bahrajnu wykorzystał do przelotu przestrzeń powietrzną należącą do Arabii Saudyjskiej. Kolejne regularne połączenia komercyjne pomiędzy Izraelem a Bahrajnem mają zostać zapowiedziane do końca roku.


Fot. mat. prasowe

Reklama
W tym temacie przeczytasz
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...

Ostatnie komentarze

gość_04dec 2020-09-26 21:44   
gość_04dec - Profil gość_04dec
Nie to co w Polsce. Komiet powitalny składał by się z Prezydenta Polski, Premiera, Prezesa PiS, kilku ministrów i kilkudziesięciu posłów z wiadomych względów. A i tak czegoś by się doszukali.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama