TAP we wrześniu wróci do Polski

3 września 2020 10:30
3 komentarze
Z systemu rezerwacyjnego TAP Air Portugal wynika, że przewoźnik od 4 września br. wróci na trasę Warszawa - Lizbona. Początkowo loty będą się odbywać 3 razy w tygodniu (w poniedziałki, piątki i niedziele).
Reklama
Od 1 października zostanie dodany czwarty lot tygodniowo, który będzie obsługiwany we czwartki.

Bilety na tej trasie można kupować u przewoźnika i pośredników:
Portugalska linia stopniowo wznawia także inne połączenia. Od sierpnia dostępnych jest już większość rejsów między Lizboną a Brazylią, USA i Kanadą. We wrześniu mają zostać przywrócone loty do Brasilii i Salvadoru, w październiku do Natal, Porto Alegre, Maceio, Chicago i San Francisco.

Z większym trudem wracają loty do Afryki. W sierpniu zdecydowano się wznowić połączenia z Dakarem, Praią i Sao Vincente. Według planów w bieżącym miesiącu linia poleci po przerwie do Luandy, Bissau, Akry i Sao Tome, Marrakeszu. W październiku z kolei wróci do Maputo, Sal, Casablanki i na Boa Vistę.


Jeśli chodzi o inne połączenia, to od sierpnia funkcjonują już wszystkie trasy krajowe (w tym do Autonomicznych Regionów Madery i Azorów). Dostępne kierunki na kontynencie europejskim to: Bruksela, Genewa, Zurych, Monachium, Frankfurt, Hamburg, Dusseldorf, Berlin-Tegel, Londyn-Heathrow, Manchester, Paryż-Orly, Marsylia, Tuluza, Lyon, Amsterdam, Madryt, Barcelona, Sewilla, Malaga, Walencja, Luksemburg, Sztokholm-Arlanda, Kopenhaga, Mediolan-Malpensa, Rzym-Fiumicino, Wenecja, Praga i Wiedeń. We wrześniu TAP wznowi loty (poza Warszawą) do Las Palmas i na Teneryfę-Południe oraz między Porto i Amsterdamem. W kolejnym miesiącu wrócą rejsy do Bilbao i Oslo.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_022e3 2020-09-03 13:24   
gość_022e3 - Profil gość_022e3
Ale zwrotów za odwołane wcześniej przez TAP rejsy nadal nie ma. Najpierw nawet obiecywali zwroty, prosili o numer konta. A teraz, to nawet nie odpowiadają.
gość_9b423 2020-09-03 12:24   
gość_9b423 - Profil gość_9b423
TAP od 3 września wraca do Warszawy.
Groentje 2020-09-03 11:35   
Groentje - Profil Groentje
jakieś pogłoski na temat stanów? kiedy będzie można wrócić do latania do usa?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy