Emirates obsłuży specjalne loty do Indii

21 sierpnia 2020 14:06
Linie Emirates obsłużą loty repatriacyjne do Bengaluru, Koczinu, Delhi, Bombaju i Thiruvananthapuramu od 20 do 31 sierpnia.
Reklama
Specjalne połączenia ułatwią podróż obywatelom Indii, którzy chcą wrócić do domu, oraz mieszkańcom ZEA, którzy obecnie przebywają w Indiach i chcą powrócić do kraju.

Linie Emirates obsłużą loty repatriacyjne do Bengaluru, Koczinu, Delhi, Bombaju i Thiruvananthapuramu od 20 do 31 sierpnia. Specjalne połączenia ułatwią podróż obywatelom Indii, którzy chcą wrócić do domu, oraz mieszkańcom ZEA, którzy obecnie przebywają w Indiach i chcą powrócić do kraju.

Przewoźnik oferuje loty repatriacyjne do Indii w następujących terminach:
  • Bengaluru: 21, 23, 25, 28 i 30 sierpnia
  • Koczin: 20, 22, 24, 27, 29 i 31 sierpnia*
  • Delhi: dzienne loty do 31 sierpnia
  • Mumbaj: : dzienne loty do 31 sierpnia
  • Thiruvananthapuram: 26 sierpnia*
Wszystkie połączenia będą obsługiwane Boeingami 777-300ER i można je zarezerwować na stornie emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży. Pasażerowie będą mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego. Więcej informacji na temat rozkładu lotów dostępnych pod linkiem.

Loty z Dubaju do Indii
Jedynie obywatele Indii, którzy utknęli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich będą mogli polecieć z Dubaju do pięciu indyjskich kierunków.

Loty z Indii do Dubaju
Loty będą dostępne dla obywateli i rezydentów ZEA po uprzednim zezwoleniu na wjazd od Generalnej Dyrekcji ds. Rezydencji i Spraw Zagranicznych (GDFRA) w przypadku mieszkańców Dubaju oraz zgody ICA dla mieszkańców innych emiratów ZEA.

Loty do/z Pakistanu
Aby zapewnić podróżnym wygodniejsze połączenia przez Dubaj i większy dostęp do obecnej sieci 75 miast na sześciu kontynentach, linie Emirates zmieniły również godziny codziennych lotów do/z Sijalkot w Pakistanie. Od 22 sierpnia loty EK 618 będą wylatywać z Dubaju o 20:55 i przylecą do Sijalkot o 1:10. Lot powrotny, EK 619, wyleci z Sijalkot o 14:40 i przyleci do Dubaju o 5:00.

Oprócz Sijalkot, Emirates oferują klientom bezpośrednie loty do czterech innych miast w Pakistanie, w tym do Karaczi, Islamabadu, Lahauru i Peszawaru.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy