15 euro zniżki od eSky i Huawei

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
19 sierpnia 2020 11:45
eSky rozpoczął ogólnoeuropejską kampanię ”Twój osobisty asystent w podróżowaniu” z marką Huawei. Kampania ma na celu promocję usług eSky w Huawei Assistant. W ramach kampanii użytkownicy Huawei, którzy aktywują kartę eSky w AI Tips otrzymają 15 EUR zniżki na dowolny lot.
Reklama

Firma eSky.pl jest dostawcą ofert podróży dla posiadaczy smartfonów Huawei w całej Europie. Dzięki integracji aplikacji eSky z Huawei Assistant, osoby planujące podróż za pomocą AI Tips mogą szybko wyszukać najbardziej atrakcyjne połączenia lotnicze oraz łatwo kupić bilety. Wkrótce poprzez Asystenta Huawei będzie można zarezerwować hotele oraz wynająć samochód na całym świecie. eSky.pl dostarcza kontent aż w 29 różnych językach dla posiadaczy telefonów Huawei.

Wakacje są czasem odpoczynku i relaksu, na który czekamy przez cały rok. Dla wielu wyjazd za granicę jest jedną z najbardziej ekscytujących chwili w roku, dlatego warto mądrze zaplanować wyjazd, aby pobyt był przyjemny i spokojny. Nasuwa się więc pytanie ‒ jak? Z pomocą przychodzi tzw. smart travelling. I nie chodzi tutaj o inteligencję czy skomplikowane wyliczenia gdzie jest taniej polecieć, czy się zatrzymać. Smart travelling to wykorzystywanie internetu do planowania podróży. W 21. wieku jest mnóstwo narzędzi, które znajdą atrakcyjne połączenia lotnicze czy zakwaterowanie za nas. Podczas planowania wyjazdu w pierwszej kolejności warto się zastanowić nad kierunkiem wyjazdu. Jeśli jednak nie wiemy, dokąd chcemy się wybrać, to warto skorzystać z interaktywnych map z cenami biletów lotniczych do np. krajów europejskich ‒ jedna z takich dostępna jest w aplikacji eSky.pl w smartfonach Huawei. Sprawdzimy tam loty w okazyjnych cenach i w kilka minut możemy porównać oferty i wybrać najkorzystniejszą dla nas.

Rezerwując bilety teraz można wybrać się np. do Mediolanu i Barcelony za 78 zł, na Bari za 116 zł, do Sycylii za 165 zł lub na Majorkę za 178 zł w obie strony. Dla zdecydowanych na konkretny kierunek podróży również są narzędzia, które pomogą znaleźć atrakcyjną ofertę w kilka minut. W autorskiej wyszukiwarce eSky można sprawdzić połączenia ponad 950. linii lotniczych, a opcja “Loty w pobliskich datach” pozwoli zaoszczędzić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych, przesuwając datę wyjazdu o kilka dni. To tylko jeden z tajników smart travelling’u, które przydadzą się każdemu przy planowaniu podróży. Organizując podróż przez aplikacje mobilne, możemy w pełni dopasować podróż do naszych oczekiwań, nie stracić wiele czasu i zaoszczędzić, korzystając z okazji cenowych
Reklama
Tagi
esky huawei

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama