LOT poleci za ocean ale jako czarter

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
09 lipca 2020 09:13
2 komentarze
Ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem i sytuacją epidemiczną w Stanach Zjednoczonych Polskie Linie Lotnicze LOT będą obsługiwać loty w tym kierunku w formule czarterowej.
Reklama

"Informujemy, że z powodu obostrzeń epidemicznych zaplanowane rejsy PLL LOT będą ponownie czarterowymi rejsami specjalnymi" - napisał na Twitterze Polski Konsulat Generalny w Nowym Jorku. Zgłoszenia na loty będą przyjmowane tylko pod adresem email: rescue.flights@lot.pl


W zeszłym tygodniu poinformowano, że rejsy do Nowego Jorku-JFK będą realizowane od 1 lipca br., trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i soboty. Do Chicago polski przewoźnik poleci od 3 lipca br., również trzy razy w tygodniu - we wtorki, piątki i niedziele. Z kolei do Toronto pierwszy lot odbędzie się 1 lipca br., LOT do największego miasta Kanady będzie latać dwa razy w tygodniu - w środy i soboty. Polska linia przywróci również rejsy do Tokio. Do Japonii polecimy raz w tygodniu, począwszy od 5 lipca br.

LOT przywróci jedynie połączenia długodystansowe z Warszawy, połączenia z Budapesztu, Krakowa czy Rzeszowa są w dalszym ciągu zawieszone. Bilety na powyższe połączenia są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_e3437 2020-08-24 14:00   
gość_e3437 - Profil gość_e3437
Rescue flights? Czy rzad cos do tego doplaca? A moze to wlasnie nieoficjalne finansowanie przewoznika??? Smierdzi to na odleglosc.....
gość_efe44 2020-07-22 11:17   
gość_efe44 - Profil gość_efe44
Fajnie, że w ogole się tych lotów podjeli :) jak dla mnie to ogromny plus
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama