Lufthansa wraca do Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Gdańska

5 czerwca 2020 11:15
16 komentarzy
Od lipca pasażerowie Lufthansa Group będą mogli udać się w podróż do Frankfurtu i Monachium z pięciu polskich lotnisk: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Gdańska. W planach nie ujęto Katowic, Rzeszowa i Bydgoszczy.
Reklama
Lufthansa do września br. znacznie rozszerzy siatkę połączeń. W nowym rozkładzie znajdą się lotniska we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Przewoźnik zapowiada, że do końca września do oferty wróci 90 proc. rejsów krótkiego i średniego zasięgu, oraz 70 proc. połączeń długodystansowych.

Pasażerowie Lufthansa Group będą mogli udać się w podróż z pięciu polskich miast: Wrocławia, Gdańska, Poznania, Warszawy i Krakowa. Rejsy do Monachium (z Warszawy, Krakowa i Gdańska) i Frankfurtu (z Warszawy, Krakowa, Poznania i Wrocławia). W sumie przewoźnik zaoferuje 59 cotygodniowych połączeń z Polski. W siatce Lufthansa Group znajdzie się też więcej kierunków turystycznych.


W lipcu br. pasażerowie Lufthansa Group będą mogli udać się w podróż do Frankfurtu i Monachium z pięciu polskich lotnisk. Pasażerowie z Warszawy i Krakowa będą mieli do dyspozycji 14 cotygodniowych połączeń do Frankfurtu, oraz 5 rejsów w tygodniu do Monachium. Lufthansa Group uruchomi także 7 cotygodniowych przelotów z Wrocławia i Poznania do Frankfurtu oraz 5 połączeń między Gdańskiem a Monachium. Pasażerowie z Krakowa będą mogli również udać się w podróż do Dusseldorfu dzięki 2 cotygodniowym przelotom oferowanym przez należącą do Lufthansa Group linię Eurowings. Na razie przewoźnik nie ogłosił planu powrotu do Katowic, Rzeszowa i Bydgoszczy.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_2f4f6 2020-06-09 22:26   
gość_2f4f6 - Profil gość_2f4f6
aaale co z Łodzią?
gość_e65c5 2020-06-09 17:41   
gość_e65c5 - Profil gość_e65c5
gość_34409: Nie ma dokąd latać? Bardzo dużo fajnych kierunków wakacyjnych (Grecja, Włochy, Hiszpania, Cypr, Grecja...), ale też Kanary, kilka egzotycznych kierunków (AUH CZY DWC). Masa charterów, których w KRK praktycznie nie ma. Hubów mało, ale są. Nie mówię o dużych różnicach cenowych, ale gdyby każdy sprawdził najpierw to by się wiele osób zdziwiło. Poza tym większość patrzy tylko na cenę biletu. Po doliczeniu autostrady, paliwa, czasu i kilkukrotnie droższego parkingu w wielu przypadkach przestaje się to opłacać.
gość_34409 2020-06-08 10:36   
gość_34409 - Profil gość_34409
gość_e65c5 ! To nie jest spowodowane bezmyslnością ale ilością połączeń, których niestety w KTW nie ma. Ludzie latają tam skąd jest połaczenie a w KTW jest ich mało i co najważniejsze ceny są też inne niż z KRK na przykład lecąc do USA z KRK LH płacisz mniej niż tą samą LH z KTW gdzie w FR przesiadasz sie do tego samego samolotu. To są ceny dampingowe nastawione na rozwój jednego lotniska i nikt tego nie zmieni póki KRK ma więszościowy udział państwa.
To chyba logiczne, że każdy szuka najniższej ceny więc do USA poleci LH z KRK skoro zaoszczędzi około 1 tyś.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy