W czerwcu Lufthansa poleci z Krakowa i Warszawy

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
14 maja 2020 18:28
25 komentarzy
Lufthansa Group rozszerza czerwcowy rozkład rejsów - dodatkowe rejsy w Niemczech, Europie i na świecie. Kraków i Warszawa w siatce połączeń.
Reklama

Z początkiem czerwca Lufthansa ponownie zaoferuje pasażerom możliwość podróży z Krakowa i Warszawy do Frankfurtu. Oznacza to w sumie 17 cotygodniowych połączeń z Polski. Będą one częścią nowego rozkładu rejsów, który wraz z końcem czerwca pozwoli pasażerom Lufthansa Group udać się w podróż do kolejnych 130 miast, w porównaniu do obecnie obowiązującego rozkładu połączeń repatriacyjnych, który zakończy się 31 maja.

Szczegóły dotyczące połączeń Lufthansa Group z Polski do Frankfurtu pomiędzy 1 a 14 czerwca 2020 r.:
  • Kraków (5 razy w tygodniu)
  • Warszawa (12 razy w tygodniu)
Linie lotnicze należące do Lufthansa Group (Lufthansa, SWISS i Eurowings) od czerwca znacznie rozszerzą rozkład rejsów i zaoferują pasażerom możliwość podróży do wielu słonecznych, wakacyjnych kierunków, jak również liczne trasy międzykontynentalne. W nowej ofercie znajdzie się ponad 106 miast w Niemczech i Europie oraz ponad 20 połączeń międzykontynentalnych, co znacząco zwiększy wybór kierunków oferowanych pasażerom. Do końca czerwca Lufthansa Group zaoferuje pasażerom 1800 cotygodniowych przelotów do ponad 130 miast na całym świecie.


- Wprowadzając czerwcowy rozkład połączeń w istotny sposób przyczyniamy się do rewitalizacji infrastruktury lotniczej, kluczowego elementu siły ekonomicznej Niemiec, jak i całej Europy. Ludzie chcą i mogą wrócić do podróżowania, zarówno w celach rekreacyjnych, jak i zawodowych. Dlatego w nadchodzących miesiącach będziemy stopniowo zwiększać zakres oferowanych przez nas usług, ponownie łącząc Europę ze sobą i z pozostałą częścią świata - powiedział Harry Hohmeister, członek zarządu Deutsche Lufthansa AG.

W pierwszej połowie czerwca Lufthansa wznowi europejskie rejsy z Frankfurtu do: Warszawy, Hanoweru, Majorki, Sofii, Pragi, Billund, Nicei, Manchesteru, Budapesztu, Rygi, Krakowa, Bukaresztu, Dublina oraz Kijowa.

Z Monachium pasażerowie mogą udać się w podróż do Münster/Osnabrück, Sylt, Rostocku, Wiednia, Zurychu, Brukseli oraz Palmy na Majorce.

W pierwszej połowie czerwca w nowym rozkładzie rejsów znajdzie się także 19 kierunków długodystansowych, o 14 więcej niż w maju. W sumie do połowy przyszłego miesiąca Lufthansa, SWISS i Eurowings zaoferują ponad 70 cotygodniowych połączeń międzykontynentalnych, ponad czterokrotnie więcej niż obecnie. Wznowienie kolejnych rejsów międzykontynentalnych planowane jest na drugą połowę czerwca.

Pełna lista kierunków długodystansowych z Frankfurtu (możliwe zmiany związane z ograniczeniami w podróżowaniu): Dubaj, Toronto, Mexico City, Abudża, Port Harcourt, Tel Awiw, Rijad, Bahrajn, Johannesburg, Szanghaj oraz Bombaj. Kontynuowane będą także rejsy do Newark/Nowego Jorku, Chicago, Sao Paulo, Tokio i Bangkoku.

Pełna lista kierunków długodystansowych z Monachium (możliwe zmiany związane z ograniczeniami w podróżowaniu): Chicago, Los Angeles, Tel Awiw.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gość_024a8 2020-05-23 20:27   
gość_024a8 - Profil gość_024a8
gość_ca4e3: Nie powiedziałbym, żeby życzenie komuś złego było zwyczajnym wyrażaniem poglądów.
WROMK 2020-05-23 19:45   
WROMK - Profil WROMK
gość_ca4e3 To nie są żadne poglądy tylko uporczywe i już męczące spamowanie i trollowanie pod każdym możliwym artykułem. Każdy komentarz tego użytkownika (działającego pod różnymi nazwami) ma to samo przesłanie: zamknąć i najlepiej zaorać WRO, mimo, że nie jest to podparte żadnymi argumentami i nawet racjonalnym, logicznym myśleniem. Jest to po prostu celowe sianie zamętu na forum i tworzenie nie potrzebnych, zwłaszcza teraz, konfliktów oraz sztucznych podziałów.
gość_ca4e3 2020-05-21 16:13   
gość_ca4e3 - Profil gość_ca4e3
Do WROMK. A dlaczego mieliby blokować forumowicza o nicku "gosc_9d705"? Kaidy ma prawo pisać i wyrażać swoje poglądy. Jest takie powiedzenie cyt: kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam". Co wg WROMK należałoby eliminować tych, co maja inne zdanie na temat lotniska we WRO.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama