×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT zawiesza kolejne połączenia w związku z epidemią koronawirusa


W związku z trwającą epidemią koronawirusa i spadkiem zainteresowania podróżami lotniczymi Polskie Linie Lotnicze LOT zawieszają kolejne połączenia. Samoloty linii nie będą latać m.in. do Londynu-City i Zaporoża.


Połączenia z Warszawy i Budapesztu do Londynu-City, a także z Warszawy do Zaporoża oraz z Krakowa do Bukaresztu zostaną zawieszone do 24 kwietnia br. LOT nadal nie będzie także latał do Pekinu oraz do Włoch, a ponadto między Budapesztem a Seulem. Decyzję o wprowadzeniu tych cięć w siatce rejsów linii podjęto już wcześniej. 


Niezależnie od rezygnacji z obsługi kolejnych tras polski przewoźnik zapowiada ograniczenie częstotliwości na wybranych lotach średniego i dalekiego zasięgu w okresie do 24 kwietnia br. Nie wskazano konkretnych rejsów, co sugeruje, że siatka linii będzie na bieżąco dostosowywana do zmniejszającego się popytu na przeloty. Cięcia już wprowadzono m.in. w marcowym rozkładzie lotów z Warszawy do Seulu, a także na trasach krajowych. Wybrane rotacje zostały odwołane. 

Z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z rozwojem epidemii koronawirusa w Europie zdecydowano też o przesunięciu inauguracji lotów do Ostrawy. Ich start był pierwotnie planowany już na 30 marca, ale został przełożony na 1 września br. 

Fot. mat. prasowegość_9ec2a - Profil
gość_9ec2a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie