×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air zawiesi wszystkie swoje loty z Odessy


Węgierski przewoźnik, Wizz Air zapowiedział zawieszenie wszystkich połączeń z lotniska w Odessie z powodu remontu tamtejszej drogi startowej. Loty od 24 marca do 8 czerwca b. roku zniknęły z rozkładu.


Wizz Air został zmuszony do ograniczenia swojej działalności na lotnisku w Odessie z powodu problemów z tamtejszą drogą startową. Wymaga ona dodatkowych prac wykonawczych, które poprawią przyczepność i zapewnią odpowiedni standard operacji lotniczych.

Klienci, którzy zakupili bilety na przeloty we wspomnianym okresie będą mogli bezpłatnie zmienić termin swojej podróży lub otrzymają całkowity zwrot poniesionych kosztów. Wizz Air dodatkowo proponuje zwrot 120 proc. kosztów biletu w przypadku zasilenia nimi konta klienta na stronie przewoźnika. Fundusze te będą mogły zostać wykorzystane na przeloty lub inne usługi oferowane przez węgierską linię.

Siatka połączeń Wizz Aira z Odessy składa się z lotów do Berlina, Budapesztu, Bratysławy, Gdańska, Katowic i Wrocławia.

Ryanair, który będzie operował z lotniska w Odessie mimo remontu ogłosił promocyjne taryfy na przeloty dla pokrzywdzonych pasażerów WizzAira. W przypadku lotów do Berlina, Budapesztu, Gdańska, Katowic oraz Gdańska ceny biletów zaczynają się od 19,90 euro.


Fot. mat. prasowe
gość_5a710 - Profil
gość_5a710
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie