×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair poleciał z Olsztyna do Kolonii


Wczoraj (7.11) w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury odbyła się inauguracja nowego połączenia linii Ryanair do Kolonii.


Z tej okazji na terminalu pasażerskim na podróżujących z/do Kolonii czekał Zespół Kurpiowski „Wystek” ze Szczytna oraz słodki poczęstunek. Natomiast samolot został przywitany standardowym salutem wodnym w wykonaniu Lotniskowej Służby Ratowniczo – Gaśniczej.

Przy okazji inauguracji świętowaliśmy również 400 tys. pasażera odprawionego w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury. Wybrany pasażer otrzymał drobny upominek, a także voucher na kolejny lot Ryanair’em. Licznik wytypował panią Magdalenę z Kolonii, która przyleciała na Mazury na ślub bliskich.

- Kolonia to kolejne połączenie do Niemiec z naszego lotniska, po Dortmundzie i Bremie – powiedział Marcin Kuchciński wicemarszałek województwa warmińsko-mazurskiego. 


Najmłodsze lotnisko w Polsce stale się rozwija, mamy większą niż zakładaliśmy dynamikę wzrostu liczby podróżnych. Planujemy już kolejne destynacje, robimy to w oparciu o konkretne badania i ustalenia z przewoźnikami. Bierzemy pod uwagę wszystkie głosy, także opinie mieszkańców i podróżnych przekazywane nam choćby przez media społecznościowe - dodał.gość_a9027 - Profil
gość_a9027
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie