Ryanair uruchomi cztery trasy z Armenii

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
17 października 2019 14:00
1 komentarz
Ryanair ogłosił uruchomienie czterech nowych tras z Armenii, a konkretnie z Erewania do Bergamo, Rzymu-Ciampino, Berlina-Schönefeld oraz z Giumri do Memmingen.
Reklama

Rejsy z Erywania do Mediolanu-Bergamo i Rzymu-Ciampino rozpoczną się 14 stycznia 2020 r. i będą realizowane dwa razy w tygodniu - we wtorki i soboty, z kolei do Berlina-Schönefeld przewoźnik poleci od 31 marca 2020 r. - również we wtorki i soboty. Trasa z Giumri do Memmingen. ma wystartować 30 marca 2020 r. i będzie obsługiwana w poniedziałki i piątki.

Jak wcześniej informowaliśmy, według Tateviki Revazian, szefowej Ormiańskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego, w Dublinie miały miejsce rozmowy pomiędzy Ryanairem a władzami Armenii dotyczące możliwości przyszłego wprowadzenia przez przewoźnika lotów do Armenii. Ponadto Revazion powiedziała, że Ryanair chciałby wejść na armeński rynek już w 2020 r.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_7ba4c 2019-10-17 19:59   
gość_7ba4c - Profil gość_7ba4c
Byłoby zainteresowanie lotami z Polski do Armenii.LOT lata do Erewania w nocy,lepsze godziny ma UIA.Powoli przewoźnicy dostrzegają potencjał Wschodu.Tylko czekać jak pojawią się loty do Uzbekistanu i Kazachstanu.Armenia to wrota do handlu z Iranem.Sankcje kiedyś się skończą.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama