Air Serbia z większą ofertą w zimie

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
03 września 2019 09:15
Air Serbia w nadchodzącym sezonie zimowym 2019/2020 zwiększy częstotliwość lotów na niektórych trasach.
Reklama

Przewoźnik wprowadzi dodatkowe loty ze stolicy Serbii do Bukaresztu, Larnaki, Salonik, Tirany i Wenecji. W rezultacie połączenia do stolic Albanii i Rumunii będą utrzymywane codziennie, natomiast loty do Salonik będą odbywały się pięć razy w tygodniu, do Wenecji trzy razy w tygodniu, a do Larnaki dwa razy w tygodniu. Przewoźnik utrzyma także trasy z Belgradu do Barcelony, Kairu, Helsinek, Kijowa, Krasnodaru, Madrytu i Rijeki, loty będą wykonywane z taką samą częstotliwością jak w lecie - donosi portal "Ex Yu Aviation".

W sezonie zimowym Air Serbia będzie dysponowała dodatkowym airbusem A319, co pozwoli na utrzymanie połączeń z lotniska Niš do jedenastu miast. Przewoźnik chwali się, że uruchomi najwięcej nowych połączeń ze wszystkich przewoźników tradycyjnych w Europie. Nowo uruchomione trasy do Hiszpanii, Helsinek i Krasnodaru cieszyły się w lecie bardzo dużym powodzeniem. Serbska linia planuje także wprowadzić do sprzedażny więcej miejsc w klasie biznes na trasach krótkodystansowych. Obecnie na dostępnych jest do dwunastu miejsc na rejs w tej klasie.


- Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ udało nam się znacząco poprawić funkcjonalność naszej sieci, poprzez staranny wybór miejsc docelowych i zgodnie z oczekiwaniami naszych pasażerów oraz strategicznymi planami dalszej ekspansji. Rozszerzając międzynarodową sieć Air Serbia, nasze krajowe linie lotnicze zapewniają silne wsparcie dla naszej gospodarki i napędzają rozwój turystyki - powiedział Duncan Naysmith, dyrektor generalny Air Serbia.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama