×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air uruchomi loty z Londynu-Southend


Wizz Air rozpocznie obsługę portu lotniczego Londyn-Southend, z którego poleci do Wilna i Bukaresztu. Poza tym przewoźnik uruchomi także trasy z Londynu-Luton do Castellón oraz Wiednia.


Loty do Bukaresztu rozpoczną się 22 listopada br. i będą obsługiwane pięć razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele, z kolei rejsy do Wilna rozpoczną się 23 listopada br. i będą wykonywane dwa razy w tygodniu - we wtorki i soboty. Na obu trasach będą latać airbusy A320. 

Wizz Air poleci również z Londynu-Luton do Wiednia - codziennie od 1 lipca 2020 r. oraz do Castellón - we wtorki o soboty od 23 listopada br. 


London-Southend jest położony na wschód od stolicy Wielkiej Brytanii, korzystają z niego głównie przewoźnicy budżetowi (easyJet i Ryanair) oraz linie regionalne (Flybe i Loganair). Sezonowe loty uruchamiają także Air Malta i Volotea.

Operator lotniska, firma Stobart Group podpisała pięcioletnią umowę z Wizz Airem. Do 2023 r. port ma obsługiwać 5 mln pasażerów rocznie. Węgierska linia chce przewieźć na nowych trasach 250 tys. pasażerów w pierwszym roku funkcjonowania połączeń. 

fot. mat. prasowegość_24b36 - Profil
gość_24b36
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie