×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian wraca do Szczecina


Norwegian Air Shuttle poinformował dziś (19.06), że po kilkumiesięcznej przerwie powróci do obsługi bezpośrednich lotów pomiędzy Szczecinem a Oslo-Gardermoen. Połączenie zostanie wznowione 29 października br.


Połączenie obsługiwane będzie, podobnie jak przed zamknięciem, dwa razy w tygodniu. Ze szczecińskiego Goleniowa samoloty startować będą o 10:50 we wtorki oraz o 17:30 w soboty, natomiast z Oslo odpowiednio o 8:40 i 15:20. Lot trwać będzie rozkładowo godzinę i 30 minut. Bilety do Oslo są już w sprzedaży na stronie przewoźnika, a ich ceny zaczynają się od 119 złotych za lot w jedną stronę z bagażem podręcznym.
Powrót na nasze lotnisko linii lotniczej Norwegian pokazuje, że po chwilowych perturbacjach związanych z samolotami Boeing 737 MAX, Norwegian wraca na ścieżkę dynamicznego rozwoju, będąc największą skandynawską linią lotniczą, a Szczecin pozostaje jednym z czterech polskich lotnisk z których Norwegian operuje do Oslo. Norwegian będzie już piątą rozkładową linią lotniczą operującą z naszego regionalnego lotniska, pokazując, że poprzez dywersyfikację rozkładowych linii lotniczych stajemy się coraz bardziej atrakcyjnym lotniskiem do rozwoju siatki połączeń – komentuje Maciej Dziadosz, prezes zarządu lotniska Szczecin-Goleniów.


Ostatni lot na tej trasie, obsługiwany przez Norwegiana, odbył się 30 marca br. Jako powody zamknięcia połączenia podawano wówczas problemy finansowe przewoźnika oraz wejście do Szczecina Scandinavian Airlines, na pokładzie której to linii od 1 kwietnia br. polecieć możemy od Kopenhagi.

Z lotniska w Goleniowie do Oslo możemy udać się także z linią Wizz Air, która oferuje trzy loty w tygodniu do portu lotniczego Sandefjord Torp, położonego ok. 120 km na południe od centrum Oslo.

Fot.: materiały prasowegość_a9027 - Profil
gość_a9027
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie