×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Usługa wrap-bag na lotnisku w Poznaniu


Od początku kwietnia, wszyscy podróżujący z Portu Lotniczego Poznań-Ławica, mają możliwość profesjonalnego zabezpieczenia swojego bagażu. Punkt foliowania obsługiwany jest przez poznańską firmę Wrap Bag – Owijanie bagażu.


- Cieszymy się, że wraz z rozpoczęciem sezonu letniego, możemy zaoferować naszym pasażerom kolejne udogodnienie. Usługa owijania bagażu funkcjonuje na lotniskach całego świata - nie mogło jej więc zabraknąć w tak dynamicznie rozwijającym się Porcie Lotniczym jak Poznań-Ławica - mówi Grzegorz Bykowski, wiceprezes lotniska. 

Maszynowe owinięcie folią chroni bagaż przed zniszczeniem, uszkodzeniem, przypadkowym otwarciem czy utratą zawartości w czasie podróży. Daje również poczucie bezpieczeństwa, uniemożliwiając niepowołanym osobom dostanie się do jego wnętrza. Wrap Bag – Owijanie bagażu zlokalizowany jest w pobliżu punktów nadawania bagażu, pomiędzy terminalem odlotów a przylotów. 


Usługa dostępna jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 4:00-20:00, oraz w szczególnych przypadkach (jak np. nocne czartery) również poza standardowymi godzinami pracy. Koszt owinięcia małego bagażu to 39 zł, regularnego 59 zł a ponadwymiarowego 109 zł. Zabezpieczyć można praktycznie każdy rodzaj bagażu: torby, walizki, plecaki, wózki/foteliki dziecięce, sprzęt sportowy (np. rowery, narty, deski surfingowe, kije golfowe). Foliowanie odbywa się za pomocą specjalnej maszyny z systemem rozciągu, przy użyciu folii w 100% recyklowanej.gość_f3472 - Profil
gość_f3472
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie