×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Turkish i Oman rozszerzają code-share


4 marca br. Turkish Airlines i Oman Air rozszerzyły współpracę code-share. Linie będą wprowadzały swoje oznaczenia na nowych trasach.


Numery tureckiego przewoźnika (TK) pojawią się na połączeniach krajowych z Maskatu do Salali, obsługiwanych przez omańskiego partnera. Ten w zamian wprowadzi swoje kody (WY) na rejsach ze Stambułu do Algieru, Kopenhagi i Rzymu-Fiumicino wykonywanych przez Turkish Airlines. 


Nowo podpisana umowa code-share jest rozszerzoną obowiązującej od lat. Dotychczas dotyczyła jedynie trasy między hubami obu przewoźników. Loty między miastem na Bosforem a stolicą sułtanatu każda z linii obsługuje raz dziennie, a rozkład skonstruowano w taki sposób, aby oferta była komplementarna.

- Rozszerzenie umowy code-share zwiększy pasażerom obu linii możliwości podróżowania. Wierzymy, że to ulepszenie zacieśni współpracę z Oman Air i ujawni dalsze pole rozwoju wraz z rosnącymi stosunkami między naszymi krajami - skomentował Bilal Ekşi, prezes Turkish Airlines.

fot. mat. prasowegość_d6b6b - Profil
gość_d6b6b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie