×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Boeing przesuwa prezentację B777X


Boeing poinformował, że z powodu katastrofy lotu ET 302, przesunięta zostaje oficjalna prezentacja rodziny 777X.


Wydarzenie miało odbyć się 13 marca w Everett. Amerykański producent w związku z katastrofą poinformował o jego przesunięciu na inny, na razie nieznany termin:

Boeing jest głęboko zasmucony katastrofą lotu ET 302 Ethiopian Airlines. W tym trudnym czasie skupiamy się na wsparciu naszego klienta - piszą przedstawiciele producenta w liście do portalu FlightGlobal.com. - W związku z powyższym przesuwamy debiut 777X zaplanowany na 13 marca i związane z nim spotkania prasowe, które miały odbyć się dzień później. Będziemy szukać okazji, aby móc w niedalekiej przyszłości przedstawić światu nasz nowy samolot. Podkreślamy, że pomimo przesunięcia prezentacji, terminy dostaw pozostają niezmienne - czytamy dalej w liście.


Należący do etiopskich linii lotniczych Ethiopian Airlines boeing 737 MAX 8 rozbił się w niedzielę sześć minut po starcie z Addis Abeby. Samolot, na pokładzie którego podróżowało 149 pasażerów i ośmiu członków załogi, wykonywał rejs ET 302 do Nairobi.gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie