×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic ogłasza plany na lato 2019


airBaltic ogłosiły dwie nowe letnie trasy z Rygi: na Kos i Minorkę. Prócz tego w najbliższym okresie wakacyjnym linia będzie rozszerzać współpracę z touroperatorami: w szczególności z Tez Tours Latvija i nowym parterem - Mouzenidis Travel Greece.


Rejsy na grecki Kos ruszą 11 maja br. i będą oferowane raz w tygodniu - w soboty. Rejs BT593 wystartuje z Rygi o godz. 13:45 i dotrze na wyspę o 17:10. Po niespełna godzinnym postoju, airbus A220-300 jako lot BT594 wystartuje w drogę powrotną by zameldować się w stolicy Łotwy o godz. 21:45. 

Loty na Minorkę zostaną zainaugurowane dzień później (12 maja br.). Podobnie jak do Grecji, przewoźnik będzie latał na Baleary raz w tygodniu, ale w niedziele. Przewidziano następujący rozkład (czasy lokalne):
  • BT637 Ryga 8:20 – 11:00 Minorka (Mahón);
  • BT638 Minorka (Mahón) 12:00 – 16:35 Ryga.  
Obie trasy będą oferowane do połowy października. Bilety na nie można już kupować w systemie przewoźnika i u pośredników:

Prócz tego, przewoźnik poinformował, że w najbliższe wakacje zacieśni współpracę z Tez Tour Latvija. W tym roku liczba pasażerów przewiezionych na trasach czarterowych dla touroperatora powinna wzrosnąć o 14 proc. Od kwietnia br. airBaltic wykonywał będzie rejsy na zlecenie Tez Tour do Antalyi w Turcji (do sześciu razy w tygodniu), do Heraklionu, Burgas, Ankony i Patras (do dwóch razy w tygodniu). Prócz tego firma wykupi bloki biletów na trasach regularnych z Rygi do Barcelony, na Rodos i Majorkę.

Od 1 czerwca br. przewoźnik będzie także wykonywał raz w tygodniu rejsy czarterowe na Korfu dla Mouzenidis Travel. 

Mouzenidis Travel rozważa zawarcie strategicznej współpracy z airBaltic w przyszłości. Nasze firmy mają zamiar rozwijać program lotów także do innych części Grecji - powiedział Georgis Masmanidis, dyrektor touroperatora. 

fot. Tomasz Śniedziewskigość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie