×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic ogłasza plany na lato 2019


airBaltic ogłosiły dwie nowe letnie trasy z Rygi: na Kos i Minorkę. Prócz tego w najbliższym okresie wakacyjnym linia będzie rozszerzać współpracę z touroperatorami: w szczególności z Tez Tours Latvija i nowym parterem - Mouzenidis Travel Greece.

14/02/2019 10:12
<>

gość_69048 - Profil
gość_69048
  

gość_24a2a - Profil
gość_24a2a
  
wojtek: Niekoniecznie. To zależy, jak chcesz spędzić wyjazd. Jeśli większość czasu zamierzasz spędzić na zwiedzaniu, jeżdżeniu to na własną rękę znacznie bardziej się opłaca. Jeżeli zaś chcesz większość pobytu spędzić na hotelowej plaży, to lepiej z biura podroży.
2 dni, 23 godziny temu  

  
Zdecydowanie lepiej i większa frajda wakacje organizować na własną rękę. I zazwyczaj taniej to wychodzi niż z taką Itaką...
3 dni temu  

gość_6158c - Profil
gość_6158c
  
Wydaje mi się, że nawet lepiej niż korzystać z określonej linii to chyba fajniej kupić fajne wakacje, np. w Itace. Oni obchodzą 30. lecie działalności - ofert promocyjnych nie brakuje ;) A w cenie pobyt, przelot i opieka pracowników, wakacje od razu bezpieczniejsze i bardziej "kompleksowe".Wydaje mi się, że nawet lepiej niż korzystać z określonej linii to chyba fajniej kupić fajne wakacje, np. w Itace. Oni obchodzą 30. lecie działalności - ofert promocyjnych nie brakuje ;) A w cenie pobyt, przelot i opieka pracowników, wakacje od razu bezpieczniejsze i bardziej "kompleksowe".
3 dni, 2 godziny temu  

gość_eff9a - Profil
gość_eff9a
  
Mogliby jakąś małą bazę otworzyć w Gdańsku na przykład. Od nowego sezonu loty do Rygi wracają .
15/02/2019 09:25  

gość_ec29c - Profil
gość_ec29c
  
Najlepszym wyjściem dla nas byłaby fuzja z LOT-em. W nowej firmie Łotysze powinni dostać 15%.

Taka fuzja byłaby korzystna również dla LOT-u, bo ze względu na różnice w czasie mógłby powielić schemat stosowany na trasie do Sztokholmu i uniknąć kosztów nocowania także w Hamburgu, Amsterdamie, Brukseli, Paryżu, Dusseldorfie, Hamburgu, Kopenhadze i Berlinie.

Po drugie LOT-owi przydałyby się te nowe CS300, w którymi Air Baltic nie ma co robić. Cała Pribałtyka to około 6 mln mieszkańców.
14/02/2019 17:38  

  
@Carl - AirBaltic pozamawial samoloty i nie ma na nich gdzie latać więc muszą szukać czarterów, czy jak planują, uruchomić odnogę swojej linii w innym kraju. LOT ma latem braki flotowe do obsługi swoich rozkładowych lotów, więc raczej nie weźmie przykładu :-)

  
Ciekawe czy w LOCie wpadna na to samo...
14/02/2019 12:24  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie