×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


British Airways z nową klasą biznesową


Brytyjski przewoźnik rozpocznie rejsy komercyjne swoim pierwszym airbusem A350 w czerwcu br.


Wraz z wprowadzeniem do floty A350-1000 należy się spodziewać nowego produktu pokładowego w klasie biznes. British Airways wprowadzi także w nowym modelu ulepszenia do kabin First oraz World Traveler Plus. Obecnie nie są znane szczegóły dotyczące nowego produktu.

British Airways ma obecnie 18 zamówień na airbusy A350-1000, które przylatywać będą na Heathrow wprost z fabryki. Samoloty będą stopniowo zastępować legendarne boeingi 747, które z floty brytyjskiego flagowego przewoźnika mają całkowicie zniknąć w 2024 r.


Jak czytamy w komunikacie prasowym, powodem dużej liczbyzmian i usprawnień zaplanowanych na 2019 r. jest stulecie British Airways, które 25 sierpnia 1919 r., jako Aircraft Transport i Travel Limited, uruchomiło pierwsze na świecie loty codzienne. Była to trasa pomiędzy Londynem a Paryżem. Z tego powodu BA zdecydował się pomalować jednego boeinga 747 na historyczne malowanie pochodzące z lat 60. XX w.

Ponadto, British Airways w lecie br. rozpocznie proces wprowadzania  Wi-Fi na pokładach samolotów krótkodystansowych. Zgodnie z zapowiedziami, 134 samoloty będą obsługiwać tę usługę do końca 2020 r. Technologia jest obecnie obsługiwana podczas blisko 80 proc. połączeń długodystansowych przewoźnika.

Fot.: British Airwaysgość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie