×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Odessa przyciągnie linie niskokosztowe


Wizz Air i Ryanair zaczną loty z Odessy w sezonie letnim 2019 r. - twierdzi Volodymyr Omelyan, ukraiński minister infrastruktury. Do ich przyjęcia konieczne będzie ukończenie większości prac remontowych pasa startowego.Dołożymy wszelkich starań, aby w połowie 2019 roku zakończyć prace nad budową pasa startowego lotniska w Odessie. To realistyczne, aby w pełni oddać do użytku obiekt do końca roku - zarówno drogi startowej, jak i nowych dróg kołowania, które są niezbędne do obsługi nowego terminalu - powiedział Omelyan, cytowany przez "UNIAN".


Rejsy niskokosztowych przewoźników z Odessy mogłyby się rozpocząć jeszcze w sezonie letnim 2019 r. Obaj przewoźnicy w ostatnim czasie prowadzili ekspansję swoich usług na Ukrainie. W 2019 r. zostanie przywrócona spółka-córka Wizz Air Ukraine, zaś sam przewoźnik uruchomi od sezonu letniego 2019 r. kilka nowych tras. Również Ryanair zapowiedział m.in. uruchomienie pięciu nowych kierunków z Kijowa

fot. mat. prasowegość_4632d - Profil
gość_4632d
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie