×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Pięć nowych tras z Kijowa


Ryanair uruchomi w przyszłym sezonie letnim pięć kolejnych tras z Kijowa-Boryspolu - informuje ukraiński portal lotniczy Avianews.com.Jako pierwsze - 1 kwietnia 2019 roku - zostaną zainaugurowane loty do Manchesteru. Dzień później Ryanair poleci z Kijowa do Aten, a dwa dni później - do Pafos i Sofii. Z początkiem kolejnego miesiąca - dokładnie od 3 maja - do kijowskiej siatki połączeń przewoźnika włączony zostanie Dublin.

Wszystkie nowe połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu. 


Jednocześnie, podczas dzisiejszego spotkania między Petrem Poroszenką, prezydentem Ukrainy a Davidem O'Brienem, dyrektorem handlowym Ryanaira, padły deklaracje, że w przyszłym roku przewoźnik na wszystkich trasach z tego kraju przewiezie milion pasażerów. Zdaniem przedstawiciela irlandzkiej linii, w perspektywie kolejnych trzech-pięciu lat liczba ta wzrośnie nawet pięciokrotnie, a do obsługi wszystkich tras z ukraińskich lotnisk potrzeba będzie blisko 15 maszyn.

Uwzględniając dotychczasowe zapowiedzi - siatka połączeń Irlandczyków z portu w Boryspolu w przyszłorocznym sezonie letnim składać się będzie z 17 kierunków.

fot. Ryanairgość_08231 - Profil
gość_08231
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie