×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


3 miliony pasażerów w Modlinie w 2018 roku


21 grudnia 2018 roku to wyjątkowa data w historii Mazowieckiego Portu Lotniczego w Modlinie. Tego dnia, po raz pierwszy, nasz port odprawi 3 miliony pasażerów w ciągu jednego roku kalendarzowego.Osiągnięcie takiego wyniku to dla naszego lotniska oraz Ryanaira – przewoźnika, który do Modlina przywozi i odwozi codziennie tysiące pasażerów – potwierdzenie słuszności podjętej kiedyś decyzji, aby to właśnie na tym podwarszawskim lotnisku obsługiwać pasażerskie przeloty dla centralnej i północno-zachodniej Polski, przekonują przedstawiciele portu. 


Leszek Chorzewski – p.o. Prezesa Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin zwraca uwagę na to, że osiągnięcie takiej liczby pasażerów, i to w ciągu zaledwie jednego roku, pokazuje dynamiczny rozwój ruchu na tym lotnisku.

- Pasażerowie chcą latać z naszego portu. Obserwujemy też coraz większe zainteresowanie podmiotów gospodarczych naszym lotniskiem. Jak widać np. po ubiegłotygodniowej inicjatywie PKN Orlen, który chce zbudować u nas nowoczesną bazę paliwową, nasza infrastruktura jest tu systematycznie udoskonalana i powiększana. Skorzysta na tym nie tylko nasze lotnisko czy nawet cały region, ale także statystyczny pasażer, który zyska większy komfort i wygodę - mówi Chorzewski.gość_90e32 - Profil
gość_90e32
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie