×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air France - KLM i China Eastern rozszerzają współpracę


Grupa Air France - KLM i China Eastern zapowiedziały w poniedziałek (26.11), że ich konsorcjum rozszerzy współpracę poprzez wprowadzenie do oferty dwóch nowych połączeń. Wszyscy trzej przewoźnicy rozpoczną operacje na trasach z Paryża do Wuhan i Kunming od 1 stycznia 2019.Poza dwiema nowymi trasami europejsko-chińskie konsorcjum zaoferuje klientom także możliwość wyszukania komfortowych połączeń przesiadkowych, a także skorzystania z oferty code-share. Francuski i chiński przewoźnik współpracują ze sobą od osiemnastu lat, kiedy podpisali umowę code-share na trasę z Paryża do Szanghaju. Z kolei dla duetu Air France i KLM największym wyzwaniem ostatnich lat było to, aby w obliczu rosnącej konkurencji podnieść zyski poprzez rozwój istniejących umów partnerskich i zawieranie nowych oraz rozwijanie siatki połączeń dalekodystansowych. 

Formalne ustanowienie partnerstwa pomiędzy Air France i China Eastern miało miejsce w 2012 roku w formie zawarcia umowy konsorcjum. KLM dołączył do układu cztery lata później, co zaowocowało połączeniem z Amsterdamu do Szanghaju. Od października zeszłego roku chińska linia posiada 8,8 proc. kapitału w grupie Air France - KLM, a także ma w zarządzie jednego przedstawiciela. 


- Nasza stabilna i długoterminowa strategia  partnerstwa z China Eastern oferuje naszym klientom jeszcze więcej zharmonizowanych zysków we wszystkich trzech liniach - powiedział Benjamin Smith, dyrektor zarządzający Air France - KLM. - Chiny to bardzo ważny dla naszej grupy rynek. Rozwija się on dynamicznie i musimy być w stanie zaoferować na nim naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia związane z podróżowaniem.


fot. mat. prasowegość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie