×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


W Modlinie w październiku 6 proc. wzrostu


Październik 2018 roku był kolejnym miesiącem wzrostu przewozów w Modlinie, odnotowano 6 proc. wzrost. Dane za 10 miesięcy wskazują na dobry całoroczny wynik przewozowy Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.


Liczba pasażerów według miesięcy
Liczba obsłużonych pasażerów w październiku 2018 wyniosła prawie 265 tys. Jest to najlepszy październik w historii portu i kolejny już tegoroczny miesiąc z dodatnim bilansem. W pierwszych 10 miesiącach tego roku Modlin obsłużył ponad 2,6 mln pasażerów, wzrost wyniósł 5,1 proc. W całym roku 2018 port spodziewa się przekroczenia progu 3 mln pasażerów.

- Port Lotniczy Warszawa/Modlin jest obecnie piątym pod względem liczby obsłużonych pasażerów lotniskiem regionalnym w Polsce. W tym roku obsłużymy ponad 3 mln. pasażerów. Stały już wzrost ruchu zawdzięczamy systematycznemu zwiększaniu liczby połączeń z naszego portu. Podróżni korzystają u nas z lotów do najważniejszych miast w Europie. Kolejne otwierane kierunki z naszego portu potwierdzają, że nasza strategia i plany są dobre dla lotniska oraz przede wszystkim dla pasażerów. Nasza oferta jest ofertą dla tych Polaków, którzy szukają dobrych i tanich połączeń - mówi Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.


gość_2382d - Profil
gość_2382d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie