×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Mimo strajku regularność połączeń wynosi 95 proc.


LOT poinformował dziś w komunikacie prasowym, że pomimo prowadzonego od tygodnia strajku regularność wykonywanych połączeń utrzymuje się na wysokim poziomie 95 proc.


Jak informuje przewoźnik - w ciągu trwającej od 18 października nielegalnej akcji strajkowej LOT został zmuszony do odwołania 56 z 2346 planowanych operacji. Oznacza to, że w wyniku protestu nie odbyło się 2,4 proc. rejsów.

W tym samym okresie LOT-em podróżowało 183 tys. pasażerów. Regularność połączeń wyniosła 95 proc., a punktualność rejsów utrzymała się na poziomie 70 proc.


Nasza walka i dbałość o każdego Pasażera to zobowiązania, których zamierzamy dotrzymać, mimo trudnej sytuacji w spółce. Chcemy tym samym podziękować naszym Pracownikom za wytężoną pracę w ostatnich siedmiu dniach, a Pasażerom za ich zaufanie. Przepraszamy wszystkich tych, których podróż została zakłócona – mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej LOT.

Przedstawiciele przewoźnika dodają, że w środę (24.10) podjęta została decyzja o tymczasowej optymalizacji siatki połączeń z myślą o kolejnych dniach, która ma umożliwić efektywne planowanie czasu pracy załóg, a także poinformowanie podróżujących o zmianach w rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem.


gość_7c147 - Profil
gość_7c147
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie