×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Heinemann uruchomił zmodernizowany sklep duty free w Wilnie


Travel Retail Vilnius, spółka należąca do Gebr Heinemann uruchomiła wczoraj (18.10) zmodernizowany sklep typu walk-through na lotnisku w Wilnie. Firma wygrała przetarg na obsługę strefy handlowej na okres kolejnych sześciu lat.Po przebudowie głównego sklepu, pozostałe punkty czeka również modernizacja. Sklep w strefie non-Schengen został otwarty w lipcu br., kolejne cztery, znajdujące się w strefie Schengen, są w trakcie modernizacji. 


Do tej pory spółka zarządzała dziesięcioma sklepami o łacznej powierzchni 1060 m.kw. Po zakończeniu modernizacji w marcu 2019 roku będzie ich tylko sześć, ale znacznie większej łącznej powierzchni 1500 m.kw. 


Nowa oferta detaliczna na lotnisku w Wilnie charakteryzuje się silnym naciskiem na lokalne produkty oraz poszerzoną ofertę modową i akcesoriów podróżnych. 

W nowym sklepie około 120 m.kw. powierzchni przeznaczonej jest wyłącznie na produkty litewskie. Do najważniejszych należą wyroby największego na Litwie producenta napojów spirytusowych Stumbras, renomowanego producenta win Gintaras Sinas i ręcznie robionej czekolady Naive. 

fot. Lotnisko w Wilniegość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie