Heinemann uruchomił zmodernizowany sklep duty free w Wilnie

19 października 2018 10:00
Travel Retail Vilnius, spółka należąca do Gebr Heinemann uruchomiła wczoraj (18.10) zmodernizowany sklep typu walk-through na lotnisku w Wilnie. Firma wygrała przetarg na obsługę strefy handlowej na okres kolejnych sześciu lat.
Reklama
Po przebudowie głównego sklepu, pozostałe punkty czeka również modernizacja. Sklep w strefie non-Schengen został otwarty w lipcu br., kolejne cztery, znajdujące się w strefie Schengen, są w trakcie modernizacji.


Do tej pory spółka zarządzała dziesięcioma sklepami o łacznej powierzchni 1060 m.kw. Po zakończeniu modernizacji w marcu 2019 roku będzie ich tylko sześć, ale znacznie większej łącznej powierzchni 1500 m.kw.


Nowa oferta detaliczna na lotnisku w Wilnie charakteryzuje się silnym naciskiem na lokalne produkty oraz poszerzoną ofertę modową i akcesoriów podróżnych.

W nowym sklepie około 120 m.kw. powierzchni przeznaczonej jest wyłącznie na produkty litewskie. Do najważniejszych należą wyroby największego na Litwie producenta napojów spirytusowych Stumbras, renomowanego producenta win Gintaras Sinas i ręcznie robionej czekolady Naive.

fot. Lotnisko w Wilnie

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy