Emirates rekrutuje w Warszawie i Krakowie

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
17 października 2018 11:58
2 komentarze
Emirates zorganizuje spotkania rekrutacyjne dla personelu pokładowego. Pierwsze z nich odbędzie się 27 października w Krakowie, drugie 30 października w Warszawie.
Reklama

W ciągu kilku ostatnich miesięcy spotkania rekrutacyjne Emirates odbyły się w Warszawie, Gdańsku, Krakowie oraz Wrocławiu. Nadchodzące październikowe rekrutacje w Krakowie i Warszawie oraz listopadowe spotkania w Poznaniu i Warszawie są kontynuacją wcześniejszych działań rekrutacyjnych. Linia lotnicza poszukuje zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy obejmą nowe stanowiska powstałe w wyniku prężnego rozwoju przewoźnika, związanego m.in. z uruchomieniem nowych tras w siatce Emirates oraz włączeniem do floty nowych maszyn. Kandydaci, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w linii lotniczej, powinni przyjść na Dni Otwarte z wydrukowanym CV w języku angielskim i aktualnym zdjęciem. Wcześniejsza rejestracja online nie jest wymagana. Wszelkie dodatkowe informacje na temat naboru oraz wymagań można znaleźć na stronie internetowej Emirates.

Istnieje szereg kryteriów, które muszą być spełnione, aby być branym pod uwagę w procesie rekrutacji. Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą m.in. mieć ukończone co najmniej 21 lat, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.


Kandydaci muszą być gotowi, aby w razie potrzeby, spędzić cały dzień na miejscu. Osoby, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji, powinny być również przygotowane na kolejne rozmowy, o których zostaną poinformowani.

Personel pokładowy przewoźnika otrzymuje pełny pakiet pracowniczy, na który składa się wiele darmowych świadczeń, takich jak zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie w Dubaju, dojazd do pracy, ubezpieczenie, opieka lekarska i stomatologiczna oraz zniżki w centrach handlowych i rekreacyjnych w Dubaju. Dla wielu pracowników załogi Emirates ogromną zaletą są atrakcyjne ulgi na bilety dla rodzin, przyjaciół i dla nich samych – tym bardziej, że wciąż powiększana siatka połączeń linii umożliwia podróż do ponad 160 kierunków na 6 kontynentach.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_ec29c 2018-10-18 01:53   
gość_ec29c - Profil gość_ec29c
Nie mamy się z czego cieszyć! Łapmy się za kieszenie!!!

Ta rekrutacja to porażka Polski, bo jest wysokie ryzyko, że my dopłacimy do emerytur zarówno polskich pilotów jak i załogi pokładowej, na zasadzie dopłat do najniższych emerytur.

Polska powinna twardo postawić warunek: albo Emirates płaci ZUS od polskich pracowników albo ŻADNYCH dopłat do emerytur NIE będzie, choćby pracownicy Emirates mieli sprzedawać mieszkania, czy ich dzieciom groziłoby ustawowe obciążenia na rzecz rodziców. To nie może tak być, że ludzie i pracodawca nie płacą żadnych składek i podatków, a potem otrzymują emerytury finansowane przez innych jako najbiedniejsi!!!!

Ja zresztą w ogóle nie rozumiem tego hurtowego wpuszczania linii z Zatoki do Warszawy, gdy większość pasażerów stanowią wylatujący, czyli pozwalamy im drenować Polski rynek, a potem będziemy dopłacać do emerytur ich polskich pracowników. W Krakowie jest inaczej, o większość stanowią przylatujący, czyli można stwierdzić, że Fly Dubai przywozi turystów (pieniądze) do Polski.

Ja jeśli tylko będę mógł (oczywiście dobrze wiem, że PiS, czy inni "wrażliwi społecznie" mnie do tego zmuszą, ale przynajmniej zaprotestują na forum) NIE zapłacę ani grosza na emerytury polskich pracowników linii z Zatoki. Niech te linie płacą!!!
gość_7511b 2018-10-17 22:01   
gość_7511b - Profil gość_7511b
Idealna propozycja dla niezadowolonych pracowników LOT-u. Zapraszamy, to lepsze niż strajkowanie.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama