×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa współpraca pomiędzy Turkish Airlines i flybmi


Od 1 października pasażerowie flybmi mogą korzystać z dogodnym tras z Wielkiej Brytanii i Irlandii do Istambułu. Wszystko dzięki nowopodjętej współpracy brytyjskiego przewoźnika z Turkish Airlines.


Współpraca flybmi i Turkish Airlines daje klientom brytyjskiej linii możliwość zabukowania lotu z Manchesteru, Londynu (Heathrow) i Dublina do Istambułu poprzez stronę flybmi.com. Ponadto z ramach umowy udostępnione zostały im także loty z Istambułu do Brukseli, Paryża, Dusseldorfu, Hamburga i Oslo. Z kolei klienci Turkish Airlines mogą skorzystać z europejskich tras flybmi takich jak Bruksela - Newcastle i East Midlands, Norrkoping i Saarbrucken - Monachium, Oslo - Aberdeen i Hamburg, a także Dusseldorf i Paryż - Bristol.

- Nowa umowa o współpracy z partnerem takim jak Turkish Airlines daje naszym klientom możliwość zakupu biletów do Istambułu na naszej stronie internetowej. Pierwszy raz w historii flybmi jesteśmy tym samym obecni w Turcji - powiedział Jochen Schnadt, dyrektor marketingowy flybmi. - Jest to zarazem kolejny krok w kierunku budowy obszernej siatki partnerów strategicznych, którzy pozwolą nam dotrzeć do nowych klientów i rozszerzyć zasięg. Zawarcie tej umowy jest częścią naszej strategii dalszego ulepszania dostępności połączeń w naszych najważniejszych europejskich regionach - dodał Schnadt.

Nie tylko dla flybmi jest to krok w kierunku zwiększenia oferowania i podniesienia poziomu świadczonych usług. - Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy rozpocząć współpracę z flybmi i celujemy w rozwój naszego partnerstwa tak aby zmaksymalizować spektrum oferty, którą kierujemy do naszych klientów przez sieć obu linii - stwierdził Ahmet Bolat, dyrektor inwestycyjny i technologiczny Turkish Airlines.


Turecka linia oferuje 255 międzynarodowych połączeń, zaś Istambuł będący głównym jej hubem jest jedynym miastem na świecie, które leży na dwóch kontynentach. Z tego powodu jest miejscem, które ma niespotykane zalety pod kątem oferowania połączeń przesiadkowych w rejonie granic Europy i Azji. flybmi jest z kolei regionalnym brytyjskim przewoźnikiem, który obsługuje połączenia w rejonie Wysp Brytyjskich oraz Europy kontynentalnej, korzystając z baz w Aberdeen, Brukseli, Bristolu, East Midlands, Newcastle i Monachium. Dzięki silnej pozycji na rynku starego kontynentu będzie z pewnością w stanie dostarczać zauważalną liczbę pasażerów na loty oferowane przez partnera, Turkish Airlines.gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie