Nowa współpraca pomiędzy Turkish Airlines i flybmi

Mateusz Gałabuda - Profil Mateusz Gałabuda
12 października 2018 09:07
Od 1 października pasażerowie flybmi mogą korzystać z dogodnym tras z Wielkiej Brytanii i Irlandii do Istambułu. Wszystko dzięki nowopodjętej współpracy brytyjskiego przewoźnika z Turkish Airlines.
Reklama

Współpraca flybmi i Turkish Airlines daje klientom brytyjskiej linii możliwość zabukowania lotu z Manchesteru, Londynu (Heathrow) i Dublina do Istambułu poprzez stronę flybmi.com. Ponadto z ramach umowy udostępnione zostały im także loty z Istambułu do Brukseli, Paryża, Dusseldorfu, Hamburga i Oslo. Z kolei klienci Turkish Airlines mogą skorzystać z europejskich tras flybmi takich jak Bruksela - Newcastle i East Midlands, Norrkoping i Saarbrucken - Monachium, Oslo - Aberdeen i Hamburg, a także Dusseldorf i Paryż - Bristol.

- Nowa umowa o współpracy z partnerem takim jak Turkish Airlines daje naszym klientom możliwość zakupu biletów do Istambułu na naszej stronie internetowej. Pierwszy raz w historii flybmi jesteśmy tym samym obecni w Turcji - powiedział Jochen Schnadt, dyrektor marketingowy flybmi. - Jest to zarazem kolejny krok w kierunku budowy obszernej siatki partnerów strategicznych, którzy pozwolą nam dotrzeć do nowych klientów i rozszerzyć zasięg. Zawarcie tej umowy jest częścią naszej strategii dalszego ulepszania dostępności połączeń w naszych najważniejszych europejskich regionach - dodał Schnadt.

Nie tylko dla flybmi jest to krok w kierunku zwiększenia oferowania i podniesienia poziomu świadczonych usług. - Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy rozpocząć współpracę z flybmi i celujemy w rozwój naszego partnerstwa tak aby zmaksymalizować spektrum oferty, którą kierujemy do naszych klientów przez sieć obu linii - stwierdził Ahmet Bolat, dyrektor inwestycyjny i technologiczny Turkish Airlines.


Turecka linia oferuje 255 międzynarodowych połączeń, zaś Istambuł będący głównym jej hubem jest jedynym miastem na świecie, które leży na dwóch kontynentach. Z tego powodu jest miejscem, które ma niespotykane zalety pod kątem oferowania połączeń przesiadkowych w rejonie granic Europy i Azji. flybmi jest z kolei regionalnym brytyjskim przewoźnikiem, który obsługuje połączenia w rejonie Wysp Brytyjskich oraz Europy kontynentalnej, korzystając z baz w Aberdeen, Brukseli, Bristolu, East Midlands, Newcastle i Monachium. Dzięki silnej pozycji na rynku starego kontynentu będzie z pewnością w stanie dostarczać zauważalną liczbę pasażerów na loty oferowane przez partnera, Turkish Airlines.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama