×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates ląduje w Edynburgu


Emirates świętowała w poniedziałek inauguracyjny lot pomiędzy Dubajem a Edynburgiem. Samolot Boeing 777-300ER przewoźnika wylądował w szkockiej stolicy tuż przed godziną 15:00 czasu lokalnego.Nowe połączenie będzie realizowane przez samolot Emirates Boeing 777-300ER w konfiguracji trzyklasowej, który oferuje 8 prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 fotele rozkładane do pozycji leżącej w klasie biznes oraz 304 szerokie fotele w klasie ekonomicznej. 

Edynburg został drugim kierunkiem linii lotniczej w Szkocji oraz ósmym w Wielkiej Brytanii.Podobnie jak na wszystkich lotach obsługiwanych przez Emirates do Wielkiej Brytanii, podróżujący będą mieli dostęp do ponad 3500 kanałów na żądanie w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice. Oprócz udogodnień na pokładzie, pasażerowie mogą spodziewać się także słynnej na całym świecie obsługi międzynarodowego personelu pokładowego. 

Pozostałe lotniska obsługiwane przez Emirates w Wielkiej Brytanii to Londyn-Heathrow, Londyn-Gatwick, Londyn-Stansted, Birmingham, Newcastle, Manchester i Glasgow.gość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie