Emirates ląduje w Edynburgu

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
04 października 2018 09:30
Emirates świętowała w poniedziałek inauguracyjny lot pomiędzy Dubajem a Edynburgiem. Samolot Boeing 777-300ER przewoźnika wylądował w szkockiej stolicy tuż przed godziną 15:00 czasu lokalnego.
Reklama

Nowe połączenie będzie realizowane przez samolot Emirates Boeing 777-300ER w konfiguracji trzyklasowej, który oferuje 8 prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 fotele rozkładane do pozycji leżącej w klasie biznes oraz 304 szerokie fotele w klasie ekonomicznej.

Edynburg został drugim kierunkiem linii lotniczej w Szkocji oraz ósmym w Wielkiej Brytanii.Podobnie jak na wszystkich lotach obsługiwanych przez Emirates do Wielkiej Brytanii, podróżujący będą mieli dostęp do ponad 3500 kanałów na żądanie w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice. Oprócz udogodnień na pokładzie, pasażerowie mogą spodziewać się także słynnej na całym świecie obsługi międzynarodowego personelu pokładowego.

Pozostałe lotniska obsługiwane przez Emirates w Wielkiej Brytanii to Londyn-Heathrow, Londyn-Gatwick, Londyn-Stansted, Birmingham, Newcastle, Manchester i Glasgow.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama