×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


United zamawia dziewięć B787-9


United Airlines złożyły zamówienie na dziewięć boeingów 787-9. To kolejna umowa na samoloty tego typu dla amerykańskiego przewoźnika.


Dreamlinery zastąpią najstarsze samoloty szerokokadłubowe we flocie United, którymi są boeingi 767 w wersjach -300 i -400. Przewoźnik wykorzystuje wciąż 53 egzemplarze tego dwusilnikowego modelu amerykańskiego producenta.

Firma z siedzibą w Chicago oczekuje obecnie dostaw 13 787-9 oraz 14 787-10. Ponadto przewoźnik może skorzystać z przysługującego mu prawa opcji na dziesięć kolejnych 787-8.

Dreamliner odniósł tak duży sukces na rynku, ponieważ tak poważani przewoźnicy jak United Airlines, oparli na nim swój rozwój - powiedział Ihssane Mounir, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Boeinga. - Jesteśmy bardzo dumni, że United złożyło to kolejne zamówienie, ponieważ ten przewoźnik spędził już wiele czasu z tymi samolotami i wie, na co może sobie pozwolić użytkując je - dodał Mounir.


Boeingi 787-9, które latają dla United na pokład mogą zabrać 252 pasażerów w trzech klasach podróży - ekonomicznej, ekonomicznej premium i biznes.

 fot. Unitedgość_8e4dd - Profil
gość_8e4dd
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie