×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurowings polecą do Newark


Niskokosztowe linie lotnicze Eurowings od grudnia br. zainaugurują połączenie z Dusseldorfu do Newark Liberty Airport. Tym samym przewoźnik zaoferuje loty do dwóch nowojorskich lotnisk.


Pierwsze połączenie Eurowings z Dusseldorfu do Newark wystartuje 1 grudnia i obsługiwane będzie sześć razy w tygodniu. Bilety na loty dostępne są już w systemie rezerwacyjnym Eurowings. Jak informuje biuro prasowe przewoźnika, ceny na tej trasie zaczynają się od niecałch 180 euro w jedną stronę. 


Niskokosztowy przewoźnik z należący do Grupy Lufthansa przejmie loty obsługiwane obecnie przez spółkę - matkę. Wcześniej Lufthansa przejęła obsługę tych rejsów po upadku linii lotniczych airberlin. 

Lot Eurowings EW 1112 wystartuje z Dusseldorfu codziennie z wyjątkiem wtorków o godzinie 11:45 rano, lądowanie w Newark przewidziane jest na godzinę 14:50 czasu lokalnego. W drogę powrotną rejs EW 1113 wystartuje o godzinie 16:50. Przylot do Dusseldorfu spodziewany jest na godzinę 6:05 rano. 

Newark będzie czwartym kierunkiem w Stanach Zjednoczonych w tym sezonie zimowym, po Nowym Jorku JFK, Fort Myers oraz Miami do którego poleci niskokosztowy przewoźnik. W tym tygodniu linie Eurowings zapowiedziały także uruchomienie lotów do Las Vegas, które wystartują latem przyszłego roku. Ogółem tej zimy niemieckie niskokosztowe linie lotnicze będą obsługiwały 11 kierunków dalekodystansowych z Dusseldorfu. Poza czterema kierunkami do Stanów Zjednoczonych, na pokładach Eurowings polecimy także do lotnisk w Cancun, Punta Cana, Puerto Plata, Varadero, Hawanie, Montego Bay oraz w Bangkoku. 


Możliwość wyboru podróży na dwa nowojorskie lotniska oznacza kolejne wzmocnienie Dusseldorfu jako hubu linii lotniczych Eurowings. Obecnie niemiecki przewoźnik niskokosztowy oferuje więcej lotów ze stolicy Nadrenii - Westfalii niż z jakiegokolwiek innego portu lotniczego. W Dusseldorfie zbazowanych jest 40 samolotów Eurowings, dzięki czemu przewoźnik jest w stanie zaoferować 1,7 tys. lotów tygodniowo do 95 kierunków w Niemczech i na świecie. Co więcej, dzięki umowom code-share z liniami lotniczymi Lufthansa, pasażerowie Eurowings mogą podróżować do kierunków obsługiwanych przez spółkę matkę niskokosztowego przewoźnika. 

fot. Eurowingsgość_034c8 - Profil
gość_034c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie