Eurowings polecą z Dusseldorfu do Las Vegas

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
17 września 2018 09:24
Linie lotnicze Eurowings, niskokosztowy przewoźnik należący do Grupy Lufthansa, zainauguruje kolejne połączenie dalekodystansowe z Dusseldorfu. Od 3 lipca przyszłego roku, linia lotnicza uruchomi loty do Las Vegas.
Reklama
Nowe połączenie w Eurowings będzie obsługiwane trzy razy w tygodniu airbusami A330 lub airbusami A340. Wyloty z Dusseldorfu zaplanowane są na środy, piątki i niedziele, natomiast loty powrotne z Las Vegas będą realizowane w poniedziałki, czwartki i soboty. Las Vegas od lat jest jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych dla podróżnych z Niemiec, informuje Biuro Prasowe Eurowings.

Nowa trasa wzbogaci ofertę połączeń dalekodystansowych z Dusseldorfu. Obecnie pasażerowie Eurowings mogą podróżować z tego niemieckiego portu lotniczego do Nowego Jorku, Fort Myers w Miami, Cancun and na Punta Cana. Aby obsłużyć ten wzrost, wraz z początkiem sezonu zimowego 2018/2019 przewoźnik zbazuje w Nadrenii-Westfalii siedem samolotów szerokokadłubowych.


- Jako największy przewoźnik w Nadrenii-Westfalii, jesteśmy zachwyceni iż możemy zwiększyć liczbę połączeń dalekodystansowych z Dusseldorfu o loty do Las Vegas. Nasi klienci, mieszkający w największym niemieckim okręgu oddziaływania lotniska, który obejmuje 18 mln mieszkańców, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty niskokoszowych połączeń bezpośrednich - powiedział Oliver Wagner, dyrektor zarządzający oraz dyrektor handlowy Eurowings.

Na rejsach do Las Vegas, linie lotnicze Eurowings będą prowadziły sprzedaż biletów w klasie biznes. Jak informuje biuro prasowe przewoźnika, linie lotnicze Eurowings jako pierwsze linie lotnicze operujące w formule niskokosztowej, wprowadziły do swojej oferty fotele w klasie biznes, które rozkładają się do w pełni płaskiej pozycji, zamieniając się w łóżka o długości 2 metrów. Lista udogodnień dla pasażerów klasy BIZclass Eurowings obejmuje wstęp do poczekalni biznesowej, pierwszeństwo obsługi, możliwość zbierania punktów w programie lojalnościowym HON Circle, bezpłatny wybór posiłków i napojów na pokładzie, większy limit bagażu rejestrowanego (2 x 32 kg) oraz miejsca w rzędach od 1 do 3.

fot. Eurowings

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy