×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rumuński Blue Air poleci z Krakowa do Turynu


Rumuński niskokosztowy przewoźnik Blue Air uruchomi nową trasę z Krakowa do Turynu we Włoszech. To piąty nowy przewoźnik, który ogłosił połączenia z Krakowa w 2018 roku.


Lot pomiędzy Krakowem a Turynem rozpoczną się 16 grudnia i realizowane będą trzy razy w tygodniu; we środy, piątki i niedziele. Trasę będą obsługiwały samoloty Boeing 737-500 ze 120 miejscami na pokładzie. Bilety w cenie od 38,99 euro można już nabyć na stronie przewoźnika. 

- Turyn jest dziesiątym włoskim miastem w siatce połączeń krakowskiego lotniska. Co roku z przesiadkami pomiędzy Krakowem a stolicą Piemontu lata kilkanaście tysięcy pasażerów – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Turyn jest głównym ośrodkiem gospodarczo-kulturalnym północnych Włoch i stolicą Piemontu. Port lotniczy w Turynie położony jest 16 km od centrum miasta, a dojazd zajmuje około 20 minut. 
 
- Połączenie oferowane przez nowego przewoźnika, linię lotniczą Blue Air, zainteresuje: przedsiębiorców, turystów, miłośników sportu. Włoskie kierunki są popularne wśród pasażerów krakowskiego lotniska, z kolei Włosi są na trzecim miejscu wśród zagranicznych gości odwiedzających Kraków  – dodał .
gość_65ac2 - Profil
gość_65ac2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie