×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


flydubai obsłuży loty Dubaj - Zagrzeb


Emirates i flydubai ogłosiły, że loty na trasie Dubaj - Zagrzeb w okresie od 2 grudnia 2018 r. do 30 marca 2019 r. będą obsługiwane przez flydubai, a po tym terminie – przez Emirates. 
Dzięki temu oferowanie będzie najlepiej dostosowane do zapotrzebowania wśród pasażerów, a częstotliwość lotów wzrośnie w porze zimowej.

We wspomnianym okresie lot FZ1793 Emirates z Dubaju zaplanowano na 10:00 z lądowaniem w Zagrzebiu o 13:15 czasu lokalnego. Lot powrotny FZ1794 z Zagrzebia zaplanowano na 14.30 z planowanym przylotem o 23:00 w Dubaju. Linie flydubai wprowadzą na trasę swój nowy samolot Boeing 737 MAX 8, który zapewnia jeszcze większy komfort podróży dzięki fotelom rozkładanym do pozycji leżącej w klasie biznes, najnowszym siedzeniom w klasie ekonomicznej, systemowi rozrywki pokładowej wyposażonemu w ekrany dotykowe HD oraz wystrojowi kabiny Boeing Sky Interior.

Loty flydubai do Zagrzebia będą odbywały się z Terminalu 3 na lotnisku Dubai International (DXB), umożliwiając wygodną i szybką przesiadkę pasażerom lecącym liniami Emirates na niezwykle nowoczesne lotnisko w Dubaju.

Obaj dubajscy przewoźnicy zapewniają pasażerom wybór lotów w ramach porozumienia code-share, które obecnie obejmuje ponad 90 kierunków. Od 29 października 2017 r., kiedy odbył się pierwszy lot w ramach porozumienia, skorzystało z niego ponad 794 tys. pasażerów.gość_65ac2 - Profil
gość_65ac2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie