×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Polecimy z Lublina do Równego?


Linie lotnicze Urga Air chciałyby uruchomić loty z Równego do Lublina - przewoźnik złożył właśnie ofertę ukraińskiemu lotnisku.


Podczas odbywającego się właśnie forum International Aviation w Równym przedstawiciel linii lotniczych Urga, Viktor Nadutenko, wyraził gotowość do uruchomienia bezpośrednich rejsów z tego regionalnego ukraińskiego lotniska do Polski. Loty między Równym a Lublinem miałyby się odbywać samolotami Saab 340B, które zabierają na pokład 36 pasażerów.


Urga Air to ukraińskie linie lotnicze, które swoją działalność rozpoczęły w 1993 roku. Przewoźnik obsługuje głównie loty czarterowe oraz cargo. W swojej flocie posiada samoloty Saab 340B oraz Antonovy AN-26.

Byłoby to kolejne połączenie między Lublinem a Ukrainą - ostatnio trzy trasy z lubelskiego portu lotniczego uruchomiły ukraińskie linie lotnicze Bravo Airways. Przewoźnik oferuje loty z Lublina do Kijowa, Charkowa oraz Chersonia.gość_6cbeb - Profil
gość_6cbeb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie