×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TAROM ogłasza nowe trasy z regionów


Rumuński TAROM ogłosił uruchomienie sześciu nowych połączeń z rumuńskich lotnisk regionalnych.


Najwięcej nowych tras - trzy - zyska lotnisko w Timiszoarze, skąd przewoźnik poleci do Mołdowy (Kiszyniów), Francji (Paryż-Charles de Gaulle) i Niemiec (Stuttgart). Po jednej trasie zyskają lotniska w Sibiu (Stuttgart), Konstancy (Kiszyniów) i Klużu (Paryż-Charles de Gaulle). Połączenia ruszą od 1 lipca br.


- To, co sprawia, że ​​jesteśmy konkurencyjni i aktywni na rynku, to właśnie chęć nieustannego rozwijania się dla naszych pasażerów. TAROM przygotował sześć nowych tras, o które zabiegali rumuńscy pasażerowie. Mamy dwa cele: po pierwsze chcemy zapewnić loty do Europy z Timişoary, Klużu, Sibiu i Konstancy. Po drugie, mamy obowiązek optymalizacji wykorzystania floty TAROM. Rozwój floty samolotów powinien znaleźć odzwierciedlenie zarówno w liczbie portów obsługiwanych przez TAROM, jak rownież w zwiększeniu komfortu dla naszych pasażerów  - powiedział Wilhelm Werner Wolf, dyrektor generalny TAROM.

Rumuńska linia odbierze w czerwcu dwa boeingi 737-800, dzięki którym będzie mogła obsługiwać nowe trasy.

gość_bf650 - Profil
gość_bf650
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie