×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Korean Air planuje loty do Zagrzebia


Linie lotnicze Korean Air otrzymały od chorwackiego Ministerstwa Transportu pozwolenie na uruchomienie regularnych lotów między Seulem a Zagrzebiem.


Przewoźnik mógłby zaoferować pięć rejsów tygodniowo między Koreą Południową a Chorwacją, ale oficjalnie nie ogłosił jeszcze uruchomienia lotów na tej trasie. Korean Air już wcześniej zaznaczył, że szuka możliwości dalszego rozwoju na Bałkanach, zatem start tego połączenia w najbliższym czasie jest bardzo prawdopodobny.

Obecnie Korean Air realizuje sezonowe rejsy czarterowe z Korei Południowej do Zagrzebia, loty odbywają się samolotami Airbus A330. Chorwacja staje się coraz bardziej popularnym krajem wśród Koreańczyków - w zeszłym roku odwiedziło ją ich ponad 444 tys. Zagrzeb jest też najpopularniejszym wakacyjnym kierunkiem czarterowym w europejskiej siatce połączeń Korean Air - na kolejnych miejscach uplasowały się: Oslo, Glasgow oraz Marsylia.

Plany uruchomienia bezpośrednich lotów między Seulem a Zagrzebiem ogłosiły już linie lotnicze Jin Air, należące obecnie w całości do Korean Air. Ten niskokosztowy koreański przewoźnik zapowiedział start połączeń do Chorwacji, a także Węgier, Serbii oraz Rumunii. Rejsy z Seulu do Zagrzebia mają wystartować w 2019 roku i mają być realizowane samolotami Boeing 777-200ER.

gość_7d9c7 - Profil
gość_7d9c7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie