×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air wybiera producenta foteli dla A321neo


Wizz Air podpisał umowę z firmą Geven Company na zakup nowego modelu foteli Essenza. W nowe siedziska zostanie wyposażonych 110 samolotów Airbus A321neo, których dostawy rozpoczną się w styczniu 2019 roku i potrwają przez kolejne 5 lat.


Na podstawie aktualnych cen katalogowych, wartość nowego zamówienia złożonego w Geven wynosi około 44 milionów euro. Jednak z uwagi na rozmiar zamówienia (wyposażenie 110 samolotów), Wizz Air uzyskał zniżki. Nowe wyposażenie zapewni większy komfort dla wszystkich pasażerów, a także wpłynie pozytywnie na przebieg operacji lotniczych. Lekki fotel zapewnia niższe zużycie paliwa, co przekłada się na mniejsze zanieczyszczenie środowiska i dodatkowo przyczynia się do obniżenia kosztów operacyjnych.

Nasza ścisła współpraca z firmą Geven trwa już 10 lat i wynika z ciągłej rozbudowy naszej floty. Cieszymy się z podpisania kolejnego zamówienia - tym razem na zakup nowego modelu siedzeń Essenza do nowych 110 samolotów Airbus A321neo. Nadal utrzymujemy dobre tempo rozwoju, a nowy, udoskonalony model samolotu pozwoli na dalsze obniżanie kosztów operacyjnych jako, że naszym celem jest objęcie pozycji lidera wśród niskokosztowych linii lotniczych w Europie - powiedział Johan Eidhagen, członek zarządu ds. marketingu w Wizz Air. 


Siedzenia Essenza stworzone przez Geven charakteryzują się modnym włoskim designem podkreślając estetyczny wygląd wnętrza samolotu. Nowy model zapewnia zwiększenie przestrzeni na nogi o 25 proc. 

Kolejne duże zamówienie na wyposażenie 110 samolotów jest dla nas powodem do zadowolenia i wyrazem zaufania- dodaje Doria De Chiara, menedżer ds. rozwoju w GEVEN.

Siedzenia o ergonomicznym kształcie, utrzymane w oryginalnym kobaltowym kolorze Wizz Air zostaną pokryte sztuczną skórą. Projekt jest doskonałym połączeniem estetycznego wykonania i funkcjonalności, ponieważ dzięki obszernemu siedzisku i niżej umiejscowionej kieszeni, zapewni pasażerom jeszcze większy komfort.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_65f6e - Profil
gość_65f6e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie