×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air sponsorem półmaratonu w Katowicach


Wizz Air został sponsorem tytularnym pierwszego Wizz Air Katowice Half Marathon, wyjątkowej imprezy biegowej, która odbędzie się 10 czerwca w Katowicach.


Dzisiejsze ogłoszenie podkreśla zaangażowanie przewoźnika w promocję aktywnego stylu życia. Linia jest już sponsorem tytularnym kilku innych wydarzeń biegowych w swoich bazach w Europie m.in. w Budapeszcie, Debreczynie, Kijowie czy Sofii. Wydarzenie cieszą się dużą popularnością wśród biegaczy, jak i turystów.

- Z ogromną radością ogłaszamy kolejne biegowe wydarzenie. Objęcie sponsoringiem tytularnym pierwszego Wizz Air Katowice Half Marathon po raz kolejny podkreśla zaangażowanie Wizz Air zarówno w propagowanie zdrowego trybu życia, jak również w działalność linii na Śląsku. Jesteśmy przekonani, że ten wyjątkowy bieg zyska popularność wśród najbardziej doświadczonych biegaczy oraz tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem - powiedziała Zsuzsa Poos, dyrektor marketingu w Wizz Air. 

W ubiegłym roku linia uruchomiła siedem nowych tras z Katowic i przewiozła dwa miliony pasażerów na swoich niskokosztowych trasach w katowickiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 15 proc. w porównaniu do 2016 roku. W czerwcu tego roku WIZZ umieści 7. samolot w bazie w Porcie Lotniczym Katowice tworząc tym samym 36 miejsc pracy.


Po niedawnym otwarciu trasy do Lwowa, w czerwcu linia poszerzy ofertę z Katowic o kolejnych osiem wyjątkowo atrakcyjnych kierunków takich jak Faro i Porto w Portugalii, Charków na Ukrainie, Monachium Memmingen w Niemczech oraz Malaga w Hiszpanii. Wizz Air obecnie oferuje 41 niskokosztowych tras z Katowic. 

Cieszę się, że w Katowicach, w mieście, w którym promujemy zdrowy styl życia, już w czerwcu będziemy gościć biegaczy z całego świata, podczas wyjątkowego wydarzenia Wizz Air Katowice Half Marathon.  Jestem przekonany, że półmaraton zostanie pozytywnie odebrany zarówno poprzez zawodników, jak i kibiców, których już dziś serdecznie zapraszam do wspólnego kibicowania w malowniczych zakątkach Miasta, przez które prowadzi trasa biegu - dodał Marcin Krupa, prezydent miasta Katowice.gość_486c6 - Profil
gość_486c6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie