Holding ANA wita nowych pracowników

3 kwietnia 2018 08:45
Holding lotniczy All Nippon Airways ANA powitały prawie 2,7 tys. nowych pracowników, którzy w tym roku dołączą do zespołu przewoźnika. Pracownicy powitani zostali przez zarząd ANA podczas specjalnej imprezy.
Reklama
Specjalna doroczna impreza, podczas której witani są nowi pracownicy, należy do tradycji wielu firm japońskich. Zwyczaj ten kultywuje także Holding ANA.

Podczas imprezy 1 kwietnia 2018 r. przewoźnik powitał prawie 2,7 osób, które pozytywnie przeszły proces rekrutacji do firmy oraz szkoleń i gotowe są by dołączyć do zespołu pracowników linii lotniczych.


Na specjalnej akademii, która ze względu na wielką liczbę uczestników miała miejsce w jednym z hangarów linii, nie mogło zabraknąć oficjalnego powitania ze strony zarządu linii. Bohaterów imprezy zabawiał też zespół ANA Team HANEDA Orchestra złożony z artystów na codzień pracujących w ANA.


Na imprezie obecni byli także starsi rangą pracownicy, którzy pełnią rolę mentorów pomagających młodym pracownikom odnaleźć się w swoich nowych rolach. Na scenie zaparkowany był także boeing 777-200ER o rejestracji JA 741 A, noszący okolicznościowe malowanie z okazji Igrzysk Olimpijskich oraz Paraolimpijskich w Tokio w 2020 r. "HELLO 2020 JET”.


- Przyszłość nie może być tworzona w pojedynkę, ale każdy z nas może podążać w kierunku przyszłości, dlatego idźmy naprzód razem - powiedział Shinya Katanozaka, prezydent ANA Holding podczas ceremonii.

Od momentu objęcia funkcji w 2015 r., Katanozaka podczas przemówień powitalnych wspomina o wypadkach i zdarzeniach związanych z historią przewoźnika. W tym roku prezydent odniósł się do porwania lotu NH61 z Sopporo w 1999r. Przypominanie historii uświadamia nowym pracownikom z zakresie ich odpowiedzialności, tłumaczy Katanozaka.


Ceremonia powitania to jednak w głównej mierze niezapomniane, radosne wydarzenie dla jej uczestników. Duma z dołączenia do ANA udzielała się wszystkim rekrutom oraz ich rodzinom. Z kolei starsi pracownicy podkreślali poczucie ciągłości pracowników oraz nie szczędzili młodszym kolegom gratulacji, życzeń wytrwałości oraz dobrych rad.


Imprezę zakończyło wspólne pamiątkowe zdjęcie rocznika 2018.


W tym roku Grupa ANA Holdings powitała prawie 2,7 tys. pracowników, którzy rozpoczną służbę w 36 spółkach należących do Grupy. Ogółem ANA Holdings zatrudnia ponad 35 tys. pracowników.

fot. ANA Holdings

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy