×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air rozwija bazę w Wiedniu


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły plany rozwoju swojej nowej bazy operacyjnej w Wiedniu - przewoźnik uruchomi dziewięć nowych połączeń ze stolicy Austrii.


Do końca marca 2019 roku Wizz Air planuje zbazować na lotnisku w Wiedniu dodatkowe dwa samoloty Airbus A321 oraz uruchomić dziewięć nowych tras do Sztokholmu Skavsta, Malmo, Reykjaviku, Charkowa, Mediolanu Malpensa, Nicei, Katanii, Madrytu oraz Lizbony. Bilety na nowych trasach mają się pojawić w sprzedaży w najbliższym czasie, ceny biletów mają się zaczynać od 19,99 EUR w jedną stronę.


Baza operacyjna w Wiedniu zostanie uruchomiona w sezonie letnim w 2018 roku, na początku zbazowane zostaną tam trzy samoloty Airbus A320, które będą realizowały loty na 17 trasach, w tym do Gdańska. Docelowo, z ogłoszonymi dzisiaj nowymi połączeniami, węgierski przewoźnik będzie oferował rejsy na 27 trasach po Europie. gość_94424 - Profil
gość_94424
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie