×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pasażerowie spędzili 12 godzin w samolocie na lotnisku


Burza lodowa była przyczyną odwołania we wtorek (20.02) wielu lotów w Kansas City. Zdziwieni musieli jednak być pasażerowie jednego z lotów linii Delta, którzy spędzili w samolocie na płycie lotniska aż 12 godzin.


Samolot miał wystartować rejsem 2195 do Los Angeles o 6:30, jednak z powodu burzy lodowej start został opóźniony. Nie było w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że pasażerowie mogli opuścić samolot dopiero o godzinie 18. Lot został ostatecznie odwołany po tym jak załoga przekroczyła czas pracy.


Podróżujący feralnym lotem Delty nie mieli szczęścia również następnego dnia na locie, który został przełożony z dnia poprzedniego. Samolot, co prawda, wystartował, ale z 36 godzinnym opóźnieniem. W ramach rekompensaty pasażerowie otrzymali kupon na 100 dolarów, informuje New York Times.

- Na samolotach zgromadziła się znaczna ilość lodu co spowodowało wydłużenie czasu potrzebnego na odlodzenie maszyn - poinformowała Lisa Hellerstedt, rzeczniczka prasowa Delty.

fot. Deltagość_f0d07 - Profil
gość_f0d07
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie