×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Germania zwiększy swoją obecność w Berlinie


Od sezonu zimowego 2018/2019 niemieckie linie lotnicze Germania zwiększą swoją obecność na lotniskach w Berlinie.


6 listopada br. niemiecki przewoźnik zainauguruje loty z Berlina-Tegel do Santa Cruz de La Palma na kanaryjskiej wyspie. Lot będzie realizowany raz w tygodniu; we wtorki - przy użyciu samolotów A319 wg rozkładu:

Ponadto, Germania od 28 października br. zwiększy częstotliwość lotów z Berlina-Tegel do egipskiej Hurghady oraz na Teneryfę (Tenerife-South), z jednego do dwóch lotów tygodniowo.

Niemiecki przewoźnik ogłosił również, że przekształci dwie trasy letnie w połączenia całoroczne - z Berlina-Schoenefeld do tureckiej Anatlyi (od 28 października br. dwa razy w tygodniu w sezonie zimowym) oraz z Berlina-Tegel do egipskiej Marsy Alam (od 26 października br. raz w tygodniu). Obie trasy będą obsługiwane przez samoloty A319.

Dotychczas Germania latała z Berlina-Tegel całorocznie na Fuertaventurę, Gran Canarie, Lanzarote oraz do Hurghady i Tel Awiwu. Z Schoenefeld, niemiecka linia lata zaś m.in do Bejrutu i Teheranu.


Fot. Wikimedia Commonsgość_d88a6 - Profil
gość_d88a6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie