×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nietypowa atrakcja turystyczna na Bali


Bali słynie z pięknej przyrody, świątyń i rajskich plaży. Indonezyjska wyspa ma też w zanadrzu bardzo nietypową, lotniczą atrakcję.


Niedaleko popularnej plaży Pandawa, przy autostradzie Jalan Raya Nusa Dua Selatan stoi porzucony samolot Boeing 737. Maszyna jest nieco ukryta na prywatnej działce otoczonej skałami. Mimo tego stała się już niemal kultową atrakcją, a turyści chętnie fotografują się na tle opuszczonego samolotu.


Nie wiadomo, jak i skąd maszyna znalazła się w tym miejscu wyspy. Według niepotwierdzonych informacji samolot miał zostać przekształcony w restaurację, niestety właściciel przeliczył się w kwestiach finansowych, a maszyna powoli niszczeje w ogródku.

To nie jedyny opuszczony samolot na Bali. Kilka kilometrów dalej, w pobliżu Dunkin Donuts znajduje się kolejny osierocony boeing 737. Samolot stoi zaparkowany na podwórku, między domami. Rzekomo miał on zostać przerobiony na dom mieszkalny, chodzą również plotki, że miała to być restauracja połączona z kinem.gość_e351f - Profil
gość_e351f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie