Nietypowa atrakcja turystyczna na Bali

19 lutego 2018 22:22
2 komentarze
Bali słynie z pięknej przyrody, świątyń i rajskich plaży. Indonezyjska wyspa ma też w zanadrzu bardzo nietypową, lotniczą atrakcję.
Reklama
Niedaleko popularnej plaży Pandawa, przy autostradzie Jalan Raya Nusa Dua Selatan stoi porzucony samolot Boeing 737. Maszyna jest nieco ukryta na prywatnej działce otoczonej skałami. Mimo tego stała się już niemal kultową atrakcją, a turyści chętnie fotografują się na tle opuszczonego samolotu.


Nie wiadomo, jak i skąd maszyna znalazła się w tym miejscu wyspy. Według niepotwierdzonych informacji samolot miał zostać przekształcony w restaurację, niestety właściciel przeliczył się w kwestiach finansowych, a maszyna powoli niszczeje w ogródku.

To nie jedyny opuszczony samolot na Bali. Kilka kilometrów dalej, w pobliżu Dunkin Donuts znajduje się kolejny osierocony boeing 737. Samolot stoi zaparkowany na podwórku, między domami. Rzekomo miał on zostać przerobiony na dom mieszkalny, chodzą również plotki, że miała to być restauracja połączona z kinem.

Ostatnie komentarze

Marcin14 2018-02-21 01:50   
Marcin14 - Profil Marcin14
Eee tam, jeśli kogoś interesują prawdziwe atrakcje tego typu, to najciekawszą jest chyba Mojave Air and Space Port - lotnisko na pustyni w Kalifornii oraz Davis-Monthan Air Force Base w Arizonie. Jest tam ponad 4000 (!) samolotów na airszrocie.
pablakiss 2018-02-20 12:52   
pablakiss - Profil pablakiss
Raiskie plaze na Bali :) :) ..no i autostrada :) .Dobre ;)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy